Я хочу запропонувати житло переселенцям
Велике спасибі вам за те, що не залишаєтеся осторонь та бажаєте допомогти людям, які були змушені покинути свої будинки.
Відповідайте, будь ласка, на наші запитання, заповнивши форму нижче. Багато питань можуть здатися вам надто деталізованими, але так нам буде легше підібрати житло людям, які його потребують
Назва населеного пункту, в якому знаходиться житло. *
Якщо це невелике містечко чи село, то вкажіть, будь ласка, район і область. Якщо будинок знаходиться в околицях великого міста (наприклад: 20 км від Київа), то вкажіть, будь ласка, точна назва населеного пункту (наприклад: Боярка, Буча, Українка).
Your answer
Якого роду приміщення ви готові виділити? *
Your answer
У якому приміщенні ви хочете поселити людей: квартира або будинок повністю, флігель, кімната, ліжко-місце в гуртожитку і т.д.
Your answer
На який термін ви готові прийняти людей? *
Your answer
Кого ви готові прийняти і в якій кількості? *
Скількох людей ви готові прийняти і якого віку? Напишіть ваші побажання. Наприклад, ви хочете поселити сім'ю з дітьми, або, навпаки, умови у вашому будинку не підійдуть для проживання малюків. Можливо, ви будете категорично проти домашніх тварин у вашому домі.
Your answer
Умови проживання *
Опишіть умови в приміщенні. Чи потрібен ремонт? Чи опалення, гаряча і холодна вода? Де знаходиться туалет: в будинку або на вулиці? Чи меблі, посуд і т.д. або людям бажано приїхати зі своїми речами.
Your answer
Чи очікуєте ви якусь допомогу від ваших гостей?
Деякі люди приймають переселенців з умовою, що ті будуть допомагати з роботою в городі чи в догляді за старим родичем, який проживає в тому ж будинку.
Your answer
Ситуація на ринку праці в населеному пункті. *
Чи можна знайти роботу за місцем або треба буде їздити в сусіднє місто? Часто люди разом з житлом пропонують і працевлаштування. У такому випадку обов'язково вкажіть це.
Your answer
Школи і дитячі сади *
Чи є поруч школа і дитячий сад? Якщо ні, то як далеко знаходиться найближчий?
Your answer
Лікарні *
Чи є у вашому населеному пункті поліклініка? Якщо ні, то де знаходиться найближча?
Your answer
Як дістатися до обласного та / чи районного центру?
Якщо ви пропонуєте житло в селі або невеликому містечку, то опишіть, наскільки легко добиратися до найближчого великого міста: автобуси, електрички, з якою періодичністю вони ходять і т.п.
Your answer
Контактні дані *
Залиште, будь ласка, ваш телефон або телефон людини, з яким можна зв'язатися з приводу поселення. Бажано також залишити якусь додаткову інформацію для зв'язку: ще один телефон, електронну пошту, skype, профілі в соцмережах та ін.
Your answer
Чи можна давати ваші контактні дані? *
Чи можемо ми відразу дати ваші контактні дані безпосередньо переселенцям?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy