Elgacon 2018 - Wystawcy
Wszelkie pytania należy zgłaszać na adres catulhu@gmail.com
Imię i nazwisko *
Your answer
Nick
Your answer
Nazwa firmy/stoiska *
Your answer
E-mail kontaktowy *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Facebook lub strona www *
Your answer
Osoby dodatkowe przy stoisku
Osoby dodatkowe, które będą również zajmować się stoiskiem można również dopisać przy akredytacji.
Your answer
Asortyment *
Your answer
Opcje stoiska *
Ławka ma ok. 1-1,20m długości i 0,5m szerokości. Jeżeli posiadasz własne stoisko, zaznacz przybliżoną wartość w ławkach lub napisz w wolnej linijce jego wymiary. W uwagach proszę zaznaczyć, że ławki są zbędne.
Required
Uwagi
Your answer
Logo stoiska
Logo zostanie umieszczone na stronie internetowej na okres roku, drugiej stronie informatora oraz materiałach promocyjnych - bez dodatkowych opłat dla każdej opcji stoiska. Poniżej prosimy o podanie linku do możliwie najbardziej kwadratowego loga stoiska. W razie braku linka istnieje możliwość przesłania nam pliku za pośrednictwem maila bądź facebooka.
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych. *
Administratorem danych osobowych jest Płocki Klub Fantastyki z siedzibą przy ul. Orzechowej 18, 09-410 Płock, z którym można skontaktować się pod adresem kontakt.elgacon@gmail.com. Dane przetwarzane są w celu utworzenia programu konwentu Elgacon 2018 - XIV Płockie Dni Fantastyki i przydzielenia stosownych zniżek, a przechowywane będą do końca wydarzenia (tj. do 18 listopada 2018 r). Dostęp do danych posiadać będą wyłącznie organizatorzy wydarzenia. Wyrażający zgodę na przetwarzanie danych ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt z organizatorami przez podany adres e-mail.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms