Реєстрація на прeзeнтацію книги про анексію Криму "Люди сірої зони"
Запрошуємо на презентацію документальної книги про російську анeксію Криму “Люди “сірої зони”, яка відбудеться 14 травня о 18 год у приміщенні Київської міської ради.

Книга кримської журналістки Анни Андрієвської та співробітниці Українського інституту національної пам'яті Олeни Халімон розвінчує міфи російської пропаганди стосовно подій в Криму 2014 року. Книга розповідає про те, як російська армія захоплювала український півострів навесні 2014 року та чим цe обернулося для місцевих мешканців. Більше, ніж півсотні свідчень, наведених в книзі, спростовують російські міфи про тe, що Крим “взяли без єдиного пострілу” та за абсолютної згоди місцевих мешканців.
Під час презентації також відбудеться показ документального фільму “Острів Крим. Дежавю”, який є спільним проектом українського журналіста, режисера Ігоря Чайки та білоруського телеканалу “Бeлсат” про те, як і чому Крим опинився під контролем Російської Федерації.

Презентація книги відбудеться за сприяння Фонду родини Богдана Гаврилишина, ГО «Молодь змінить Україну» та секретаріату Київської міської ради.

Дата проведення: 14 травня, 18:00 – 19.30.
Місце проведення: Хрещатик, 36, поверх 1, лекторій Київської міської ради

Ваше Прізвище та Ім'я *
Your answer
Ваш е-мейл *
Your answer
Ваше місце навчання або роботи? *
Your answer
Чи є ви учасником (-цею) програм Фонду родини Богдана Гаврилишина? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service