Aktywnie Zmieniaj Siebie 2020
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w z związku z przetwarzaniem danych osobowych – Ogólne Rozporządzenie o Danych Osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) KU AZS UZ i dietetyk Marzena Pałasz, uprzejmie informują, że:

- Administratorem Twoich danych osobowych są: KU AZS UZ, ul. Prof. Szafrana 6, 65-516 Zielona Góra, NIP 9730467867 oraz podmioty współpracujące Poradnictwo Dietetyczne Smak Zdrowia Marzena Pałasz ul. Cicha 2 62-510 Konin, NIP 6652662581.
- Twoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu przetwarzane będą przez administratorów w celach przeprowadzenia projektu „Aktywnie Zmieniaj Siebie”.
- Twoje dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane w celu informacyjnym i promocyjnym na stronach internetowych i profilach w serwisach społecznościowych przez administratora i podmiotów współpracujących.
- Masz prawo do wglądu do swoich danych i masz możliwość ich poprawiania.
- Dane podajesz dobrowolnie, ale jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł brać udziału w projekcie „Aktywnie Zmieniaj Siebie”.
- Podane zgody w dowolnym momencie możesz wycofać, występując o to do administratorów.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KU AZS UZ, Poradnictwo Dietetyczne Smak Zdrowia Marzena Pałasz, moich danych osobowych wskazanych w powyższej deklaracji w celach skorzystania z projektu „Aktywnie Zmieniaj Siebie”.
Email address *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych *
Jestem mieszkańcem województwa lubuskiego *
Organizatorzy i partnerzy:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy