Įkvėpimo diena mokytojams su Friskis&Svettis
Pradžia 13.00, pabaiga 15.00. Friskis&Svettis siūlo net 80 mankštos programas. Balandžio 2 dieną Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje vykstančiame renginyje bus pristatytos Röris ir Mini-Röris, vykdomos nuo 2003 metų. Jos skirtos vaikų aktyvumo namuose, darželiuose bei mokyklose skatinimui.


Friskis&Svettis - ne pelno siekianti sporto organizacija, susidedanti iš 158 sporto asociacijų.

Friskis&Svettis misija yra aukštos kokybės, džiaugsminga bei visiems, nepaisant amžiaus ar fizinių sugebėjimų, tinkanti mankšta. Organizacija skelbia idėją, kad žmogaus kūnas yra sutvertas judėjimui, tad jei jau norime paversti mankštą įpročiu - ši turi būti smagi ir maloni.

Friskis&Svettis pirmuosius žingsnius žengė Švedijoje 1978-aisiais metais. Šiandien šiai organizacijai priklauso apie 551 000 narių, tarp jų - 5,1 % Švedijos gyventojų. Nors didžioji Friskis&Svettis dalyvių dalis yra Švedijos gyventojai, bet programos atstovų galime atrasti ir Osle, Helsinkyje, Kopenhagoje, Paryžiuje, Briuselyje, Londone ir Aberdyne. Friskis&Svettis veikia 17 000 lyderių, instruktorių ir kitų atsakingų asmenų. Organizacija yra įdarbinusi 1500 žmonių, iš kurių dauguma turi dar ir savanoriškų įsipareigojimų.

Asociacija mokytojams organizuoja įkvėpimo dienas (inspiration days). Yra apskaičiuota, kad jose yra sudalyvavę apie 250 000 mokytojų ir daugiau nei 100 000 ikimokyklinio ugdymo atstovų.Mokytojams bus išrašoma pažyma, kad dalyvavo renginyje. Pažyma apie dalyvavimą bus po renginio paskelbta Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje adresu https://kpkc.lt/index.php/renginiai-pedagoginiams-darbuotojams/44-veikla/metodiniai-renginiai/1198-renginiu-pazymos

Vardas, pavardė *
Your answer
Švietimo įstaiga, kurioje dirbate *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Telefonas *
Your answer
Mokomasis dalykas *
Your answer
Kvalifikacinė kategorija *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service