ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
W SPOTKANIU PANELOWYM 'WIELOKULTUROWE SZKOŁY’
Niniejszym potwierdzam swoje uczestnictwo w powyższym, bezpłatnym spotkaniu panelowym ‘WIELOKULTUROWE SZKOŁY’.
Spotkanie odbywa się 17 MAJA 2017r od 15:00 do 18:00 w Łodzi w siedzibie Społecznej Akademii Nauk, ul. Kilińskiego 98.
Oganizatorem jest Społeczna Akademia Nauk - polski partner w międzynarodowym projekcie 'Multicultural Schools'.
Imię i Nazwisko: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Nazwa instytucji, którą reprezentuję: *
Your answer
Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w panelu zorganizowanym w ramach międzynarodowego projektu ‘Wielokulturowe Szkoły’. Prosimy o podanie adresu pocztowego na jaki adres mamy wysłać certyfikat:
Your answer
Warsztat prowadzony będzie w j. polskim.

Szczegóły dostępne pod adresem: www.dpm.spoleczna.pl

W przypadku pytań lub rezygnacji prosimy o informację e-mail szkolenia-dpm@spoleczna.pl lub telefon: biuro projektu 42 664-22-78.
Liczba miejsc ograniczona – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Potwierdzenie Pani/Pana zgłoszenia prześlemy na wskazany adres e-mail.
Zebrane dane będą przetwarzane i wykorzystane przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi, w celu prowadzenia działań szkoleniowych, doradczych, informacyjno-promocyjnych, rekrutacji, bieżącej działalności, w tym promocji działań, sprawozdawczości, monitoringu, kontroli oraz ewaluacji w ramach projektu. Dane są przekazywane dobrowolnie. Informujemy także o prawie do dostępu oraz możliwości poprawienia danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). W trybie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Społeczną Akademię Nauk do celów promocyjnych wyżej wymienionego projektu (np. zdjęcie z warsztatu w artykułach związanych z realizacją projektu oraz na stronie internetowej projektu).
*
Required
więcej informacji o projekcie:
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms