(Farsi) منتظر شنیدن خبری از شما هستیم
Disability Rights California، سیستم محافظت و وکالت کالیفرنیا یک سازمان غیرانتفاعی است که در راستای پیشرفت و محافظت از حقوق معلولین کالیفرنیا، خدمات وکالت، آموزش، تحقیق و طرح دعوی را انجام می دهد. ما دنیایی گوناگون، فراگیر و بدون مانع را متصور می شویم که برای تک تک افراد و نظراتشان ارزش قائل شود. در این دنیا همه افراد معلول از قدرت حقوق و فرصت های برابر، حرمت، حق انتخاب، استقلال و خلاصی از هرگونه سوءاستفاده، اهمال کاری و تبعیض برخوردارند.

مایلیم هنگام بررسی و اصلاح اولویت های کارمان برای پنج سال آینده، نظر شما را بدانیم. اگر با اهمیت کاری که در طرح اخیرمان فهرست کردیم موافقت هستید و اگر مشکلات دیگری در ارتباط با معلولیت دارید که می‌خواهید نظر ما را به آن‌ ها جلب کنید، لطفاً به ما اطلاع دهید. می توانید اهداف و مقاصد کنونی ما را که در طرح خدمات وکالت 2018-2022 ما توضیح داده شده است در اینجا بببیند:
https://www.disabilityrightsca.org/what-we-do/strategic-plan

با پاسخگویی به سؤالات زیر می‌ توانید به ما بگویید چه چیزی اهمیت دارد. اگر به کمک نیاز داشتید، لطفاً با ما به شماره ‎(800) 776-5746 ‎تماس بگیرید و بگویید «در ارتباط با نظرسنجی تان به کمک نیاز دارم.»

نحن بحاجة إلى ردكم في موعد أقصاه 12 أبريل 2019

1. امروز بزرگ ترین مشکل افراد معلول چیست؟
Your answer
2. مهم ترین چیزی که Disability Rights California باید در سال آینده روی آن کار کند، چیست؟
Your answer
3. بیشتر نگرانی شما که به افراد معلول مربوط می شود، چیست؟
Your answer
4. کدام یک از خدمات DRC برای شما بیشترین اهمیت را دارند؟ آیا خدمات جدید یا متفاوتی است که ما باید ارائه کنیم؟
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service