Lidová strava na Vysočině
Dotazník, který se Vám dostává do rukou vytvořili etnografové a další odborní pracovníci krajských muzeí v Třebíči, Jihlavě, Havlíčkově Brodě a Pelhřimově. Cílem výzkumu je zpracování problematiky stravy v současnosti i minulosti. S Vaší pomocí chceme získat nejen více informací o stavě jako takové, ale i shromáždit konkrétní recepty. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o recepty, které se ve Vaší rodině předávají z generace na generaci i recepty na jídla, která má Vaše rodina ráda a jsou Vašimi rodinnými klenoty.
K vyplněnému dotazníku můžete přiložit kopii nebo originál receptů, kuchařské knihy či sešitu (Vaše, rodinná). V takovém případě, prosím, nezapomeňte uvést, zda, jak a dokdy si přejete, abychom Vám zaslaný sešit či knihu vrátili. Pokuste se doplnit co nejpodrobnější údaje o původním vlastníku receptů, odkud je získával, kdy si je zapisoval a podobně. Tyto údaje jsou pro výzkum velmi podstatné. Máte-li zájem s námi dále na výzkumu spolupracovat, nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje.
Souhlas se zveřejněním údajů nám slouží k tomu, abychom mohli zpracovat a publikovat výsledky výzkumu. V žádném případě nemáme v úmyslu vytvářet ani nijak zveřejňovat seznamy a databáze osobních údajů. Výsledky výzkumu proto budou při zpracování dat anonymizovány a bude postupováno dle dikce zákona. Jedním z výstupů výzkumu bude publikace s recepty. U zveřejněných receptů nebude z důvodu ochrany osobních údajů uváděno jméno a příjmení.
Za vyplnění dotazníku a spolupráci na výzkumu Vám předem děkujeme.
Vyplněný dotazník můžete zaslat poštou na adresu: Muzeum Vysočiny Třebíč, Regionální pracoviště tradiční lidové kultury (RPTLK), Kosmákova 1319/66, 674 01 Třebíč.
Dotazník můžete zaslat nebo donést do všech muzeí zřizovaných Krajem Vysočina (Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, Muzeum Vysočiny Jihlava, Muzeum Vysočiny Pelhřimov, Muzeum Vysočiny Třebíč) a jejich poboček.
Elektronicky na adresu: strava.na.vysocine@seznam.cz
Máte-li k dotazníku nebo výzkumu jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Elektronicky na adresu strava.na.vysocine@seznam.cz
Telefonicky pro okres: Třebíč, Žďár nad Sázavou - Mgr. Jitka Katovská (568 824 658) nebo Silva Smutná (603 257 689), Jihlava - PhDr. Dana Nováková (567 573 884), Havlíčkův Brod - Mgr. Eva Paulusová (569 429 151), Pelhřimov - PhDr. Markéta Skořepová Ph.D. (565 323 184).

Věk
Your answer
Pohlaví
Email/telefonní číslo
Your answer
Souhlas s uvedením údajů
Název obce, kde v současnosti žijete:
Your answer
Pocházíte z této obce?
Pokud NE, napište, odkud jste se přistěhoval/a (obec, okres, stát):
Your answer
Pocházejí z obce, o které informujete, Vaši rodiče?
Pokud NE, napište místo původu Vaší rodiny (např.místo narození rodičů):
Your answer
Vaříte pro děti? Jak staré?
Your answer
Vaříte s ohledem na dietu (cukr, lepek, mléko aj.), vegetariánsky, vegansky a podobně?
Your answer
Vedete si svou kuchařskou knihu/sešit?
Používáte kuchařskou knihu/sešit někoho z rodiny, známých? Čí?
Your answer
Sledujete moderní trendy ve vaření (časopisy, internet, TV aj.)? Jaký je Váš oblíbený zdroj informací, receptů?
Your answer
Považujete některá jídla, která připravujete, za krajovou nebo místní specialitu? Pokud ano, napište název, případně recept:
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service