Małopolski Bibliolab 2021 - rejestracja
Tegoroczne BiblioLABy przebiegają pod hasłem "Równowaga w rzeczywistości hybrydowej". Zjazd małopolski odbędzie się 12 - 13 października w trzech miejscach w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, (ul. Rajska 1), w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie (al. F. Focha 39) i w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach (ul. Jagiełły 1).

Do udziału zapraszamy osoby pracujące we wszystkich typach bibliotek - publicznych, akademickich, pedagogicznych, szkolnych - w województwie małopolskim. Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie darmowe. O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy mogą wybrać jeden z warsztatów, w którym chcą wziąć udział - należy zaznaczyć swój wybór w formularzu rejestracyjnym.

UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk itd.).

Warsztaty do wyboru:
12 października Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1
10:00 - 12:00 - Maria Jakóbczyk „Co się da, a co nie na Zoomie. Jakie sieciowanie zaplanować?”

12 października Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, al. F. Focha 39
14:00 - 16:00 - Oliwia Bonarek “Copywriting w służbie bibliotekarzom”

13 października Miejska Biblioteka Publiczna Gorlice

10.00 - 15.00 - Agnieszka Barszcz -Twoja maska tlenowa - czyli jak zadbać o własny dobrostan.

Małopolski BiblioLAB jest częścią projektu “BiblioLABy 2021 - równowaga w rzeczywistości hybrydowej”, który potrwa od 11 do 15 października 2021. Oprócz warsztatów stacjonarnych realizowanych w siedmiu województwach, odbędą się dwa wspólne wydarzenia online, nie wymagające wcześniejszej rejestracji:

11 października wykład otwierający projekt "Biblioteka w rzeczywistości VUCA", który poprowadzi Bartosz Sobotka

15 października debata podsumowująca projekt z udziałem pracowników bibliotek z Wielkiej Brytanii i Kanady.
Organizatorem BiblioLABów 2021 jest stowarzyszenie LABiB.


Dofinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko *
Imię *
e-mail kontaktowy *
nazwa biblioteki *
rodzaj biblioteki *
stanowisko *
Required
Który warsztat wybierasz? *
W trybie Rozporządzenia RODO (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04.05.2016 r.) informujemy iż: Administratorem danych osobowych jest stowarzyszenie LABIB z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 141-143, 81-404 Gdynia, tel. 58 622-73-55, email stowarzyszenielabib@gmail.com. Celem przetwarzania danych jest realizacja wydarzeń kulturalnych – art. 6 ust. 1 pkt. e) Rozporządzenia oraz dochodzenie ewentualnych roszczeń lub obrona przed roszczeniami z ww. umowy – art. 6 ust. 1 pkt. f) Rozporządzenia (dla ochrony takich interesów Administratora jak konieczność zachowania dbałości o mienie i dobre imię). Podanie danych osobowych uczestników jest konieczne do udziału w wydarzeniu. Dane osobowe uczestników wydarzeń będą przechowywane do zakończenia prac nad realizacją wydarzenia kulturalnego. Dane osobowe uczestników wydarzeń mogą być udostępnione innym osobom, w szczególności fundatorom nagród lub współorganizatorom wydarzenia albo w materiałach sprawozdawczych (m. in. na stronie internetowej organizatorów wydarzenia kulturalnego). Każdy ma prawo do: dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych prawo do jej cofnięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania osobowych (w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora), przenoszenia danych osobowych, o ile spełnione są wymogi przewidziane przepisami, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zapoznałam/zapoznałem się z informacją RODO *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy