Přihláška na kurz Mokoša - podzim 2022
Milá ženo,

děkujeme za zájem o kurz Mokoša. Prosíme o vyplnění přihlášky. Další informace vám přijdou e-mailem po odeslání přihlášky.

Děkujeme a těšíme se na vás!

Petra Drahanská, Simona Trávníčková, Hana Štěpánová
www.mokosa.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Na tento e-mail přijde potvrzení přihlášky a informace k platbě. Pokud se hlásíte sama, vyplňte váš e-mail. Pokud dáváte Mokošu jako dárek, vyplňte prosím váš e-mail. E-mail na obdarovanou pro komunikaci po přijetí daru je níže.
E-mail na účastnici, pokud nepřihlašuješ sama sebe (např. dáváš Mokošu jako dárek).
Telefon *
Kolik let Ti bude v době konání kurzu? *
Ulice *
Město *
PSČ *
Datum narození *
Povolání *
Případná zdravotní omezení. *
Zvláštní požadavky na stravu. *
Alergie, bezlepková strava, vegeteriánská strava, veganská apod. Pokud žádné nemáte, tak napište prosím NIC.
Souhlas se zpracováním osobních údajů. *
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné vaši přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat vaše osobní údaje. Proto vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Mokoša, z. s., a subjekty, který budou postoupena tato práva s ohledem na organizaci workshopu, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 10  let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací. Bez udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů není možné zasílat informace o setkání. Udělený souhlas jde kdykoli odvolat.
Required
Cokoli dalšího nám chceš sdělit.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy