ערב תקשורת מקרבת אינטרנטי לזוגות, יום חמישי 2.4
שלום יקרים ויקרות, חשוב לי שתקראו כאן את הטקסט כדי לדעת אם מתאים לכם להשתתף במפגש.

אני שמח ליצור ערב מיוחד של תקשורת מקרבת עבורכם, ללא עלות. זאת מתנה שאני מאחל לכל זוג לקבל את הידע והתרגול המדהים שיש לתקשורת המקרבת להציע, לא בהכרח בשביל לתקן משהו בזוגיות, אלא כדי להעצים אותה לרמה חדשה של תקשורת, והכי הכי חשוב כנות עצמית, של עצמנו.

המפגש מתאים לכם אם אתם זוג שרוצים לעבוד על הקשר שלכם וכמתנה אישית לחיים שלכם, אם תצטרפו תוכלו לגלות אפשרות לתקשורת מחוברת יותר וכנה יותר עם עצמכם ועם השותפים שלכם בחיים. אם אתם מהססים אם זה מתאים לכם, כתבו לי ואני מקווה שאוכל לעזור לכם להחליט.

הערב יתקיים דרך תוכנת זום, במפגש אתן לכם תרגילים, אלמד על הבסיס של התקשורת המקרבת שתוכלו להתחיל לעבוד עליה כל אחד עם עצמו וגם ביחד.

הבקשה שלי להשתתפות שלכם היא להיות ביחד שניכם מול המחשב עם וידיאו פתוח בכל זמן המפגש, אלא אם כן אבקש אחרת. הסיבה לכך, היא שחשוב שנראה אחד את השני, שיהיה חיבור. להעביר מפגש לימוד של תקשורת מקרבת דרך האינטרנט זה מאתגר, כי עצם הרעיון של תקשורת מקרבת זה ליצור חיבור אותנטי אחד עם השניה, ויועיל לי מאוד לראות אתכם במהלך המפגש.

מאוד קל במפגש אינטרנטי לשבת מאחורי המחשב ולהתחבא מהמצלמה וגם לא לדבר, אך מכיוון שאנחנו לומדים פה תקשורת מקרבת, אני מעדיף שנהיה גלויים ופתוחים אחד לשני.

אם יש לאחד מכם קושי להופיע מול מצלמה ומול אחרים שיראו אתכם, כתבו לי ונראה מה נוכל לעשות (המפגש הוא מקסימום 8 זוגות). שימו לב שבזמן התרגול שלכם ביחד במהלך המפגש, אתם יכולים לסגור את המיקרופון ואת המצלמה.

מתחילים בדיוק ב 20:00, ב 2.4, יום חמישי. אשלח לכם שעה לפני כן את הקישור דרך המייל. נסיים בסביבות 22:15. מומלץ להתחיל בזמן ולא לפספס את ההתחלה. אם אתם חושבים שלא תצליחו להתחיל בזמן, כתבו לי.

שימו לב שהמפגש יפתח במינימום של 4 זוגות ועד מקסימום של 8 זוגות, במידה ויהיו פחות המפגש ידחה למועד אחר. אודיע לכם דרך הוואצאפ עד השעה 17:00 אם המפגש מתקיים או לא.

המפגש הנוכחי הקרוב הוא ללא עלות עבור הזוגות החדשים. במידה ותרצו להמשיך לעוד מפגשים, העלות תהיה 110 ש"ח לזוג למפגש. ללא התחייבות, אפשר להצטרף לאיזה מפגש שרוצים בימי שלישי.

להרשמה כתבו את שמכם הפרטי (של שניכם), המייל שלכם, טלפון של אחד מכם, ויש לכם עוד אפשרות למטה לכתוב מה שאתם רוצים או לשאול אותי שאלות.

נתראה בקרוב!
ליאב <3
Email address *
שם פרטי של שניכם *
מספר טלפון: *
כתבו כאן כל מה שבא לכם, או שאלו שאלה במידה ואתם צריכים
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy