Заявка на участь у ІІ Всеукраїнському занятті доброти
Доброго дня! Вас вітає Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Для участі у ІІІ Всеукраїнському занятті доброти, що відбудеться 1-2 березня 2021 року - просимо заповнити цю заявку.
Серед всіх закладів дошкільної освіти України, які подадуть заявку на участь у ІІІ Всеукраїнському занятті доброти, проведуть Заняття доброти про гуманне ставлення до тварин (собак та котів) у ВСІХ групах садочку (крім ясельних груп та груп раннього віку) та вчасно надішлють фотозвіт, буде розіграно* цінні подарунки від Фокстрот та Canon.
Звертаємо Вашу увагу, що від одного закладу дошкільної освіти подається одна заявка!
Після заповнення заявки на вказану електронну пошту має надійти копія відповідей. Якщо Ви не отримали такий лист протягом декількох годин, то зателефонуйте нам - (067) 658 80 20.

Шановні педагоги, ми дуже хочемо, щоб якомога більше дітей з різних країн дізнались про правила поведінки з тваринами, тому, якщо ви маєте знайомих педагогів за кордоном, розкажіть їм про наш захід. Зробимо наше заняття Міжнародним!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Прізвище, ім'я, по батькові (нагадуємо, що від одного закладу дошкільної освіти подається одна заявка! Переконайтесь, що ваші колеги ще не подали заявку на участь) *
2. Посада *
3. Контактний номер телефону *
4. Повна назва закладу дошкільної освіти (вказана назва буде зазначена в електронному сертифікаті учасника, який отримає заклад) *
5. Адреса навчального закладу (область) *
6. Адреса навчального закладу (вид населеного пункту) *
7. Назва населеного пункту в якому функціонує заклад *
8. Вулиця, № будинку, індекс *
9. Посилання на сайт закладу дошкільної освіти (за наявності)
10. Скільки всього дошкільних груп у вашому навчальному закладі (не враховуючи групи раннього віку та ясельні групи)? *
11. Скільки занять доброти планується провести у Вашому закладі дошкільної освіти (увага! закликаємо не приносити/приводити на заняття доброти тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим! Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів) *
12. Чи хоче Ваш заклад дошкільної освіти взяти участь в розіграші цінних подарунків від Фокстрот? Детальні умови участі за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/49 *
13. Звідки Ви дізнались про проведення ІІІ Всеукраїнського заняття доброти? *
14. Чи брали ви участь у Всеукраїнському занятті доброти від БФ "Щаслива лапа" раніше? *
15. Чому ви вирішили долучитись до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти?
16. Яка методична допомога (розробки конспектів, ігор, консультації, відеосюжети тощо) необхідна Вам для продовження проведення заходів присвячених гуманному ставленню до тварин у Вашому садочку після завершення ІІІ Всеукраїнського заняття доброти?
17. Звертаємо вашу увагу, що ви можете використати під час проведення "Заняття доброти" безкоштовні методичні матеріали від БФ "Щаслива лапа". Матеріали доступні за посиланнями нижче (збережіть їх перед тим , як натиснути "надіслати")
Captionless Image
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy