Σας ενημερώνουμε ότι ο οργανισμός People Behind και η Alpha Τράπεζα Α.Ε. ως Υπεύθυνοι Επεξεργασίας θα προβούν, κατόπιν λήψης των σχετικών συγκαταθέσεων, στη λήψη φωτογραφιών ή/και στη μαγνητοσκόπηση των δραστηριοτήτων του εκπαιδευτικού προγράμματος «e-κονομία για όλους», στις οποίες θα συμμετέχουν ωφελούμενοι και εισηγητές-συνεργάτες του Οργανισμού και στην ανάρτησή τους σε διαδικτυακούς τόπους και πλατφόρμες και μέσα κοινωνικής δικτύωσης, τόσο του People Behind, όσο και της Alpha Τράπεζας Α.Ε., με σκοπό την ανάδειξη και προώθηση του ανωτέρω εκπαιδευτικού προγράμματος.
Ανά πάσα στιγμή, μπορείτε να ανακαλέσετε ελεύθερα την συγκατάθεσή σας μέσω υποβολής του παρόντος εντύπου στον PEOPLE BEHIND και ο οργανισμός PEOPLE BEHIND καθώς και η “ΑLPHA ΤΡΑΠΕΖΑ Α.Ε.” θα προβούν σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για τη διακοπή επεξεργασίας των προσωπικών σας δεδομένων.
Η ανάκληση της συγκατάθεσης και οι κατόπιν αυτής ως άνω ενέργειες ενεργούν για το μέλλον και δεν αφορούν τυχόν υλικό που έχει ήδη δημοσιευτεί.