Regulamin uczestnictwa w warsztatach porozumiewania się ze zwierzętami i światem przyrody poziom 0,5 w terminie 10.10.2021.
Proszę zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa oraz zaakceptuj przedstawione w nim warunki.

1. Wpłata całej kwoty 350 zł powinna zostać uiszczona poprzez link do płatności w systemie PayU.

2. W przypadku rezygnacji z warsztatu do dnia 26.09.2021 wpłacone 350 zł zostanie zwrócone na konto, z którego dokonałaś/eś płatności.

3. W przypadku rezygnacji z warsztatu po 26.09.2021 wpłacona kwota 350 zł zostanie zwrócona w 50% płatności. Pozostałe 50% przeznaczę na organizację wspierającą zwierzęta.

4. Jeśli opłaciłaś/łeś warsztat, a w ciągu 24 godzin do rozpoczęcia lub w którymkolwiek momencie jego trwania zdecydujesz się z niego zrezygnować, organizator nie ponosi kosztów Twojej rezygnacji. Oznacza to, że całkowita kwota 350 zł nie zostanie zwrócona - w tym wypadku również 50% kwoty przeznaczę na organizację wspierającą zwierzęta.

5. W dniu warsztatów, na piętnaście minut przed jego rozpoczęciem, zorganizowane jest spotkanie techniczne, którego celem jest sprawdzenie działania platformy zoom na Twoim urządzeniu. Decydując się na udział w warsztatach bierzesz całkowitą odpowiedzialność za sprawne działanie Twojego urządzenia. W razie problemów technicznych organizator nie ponosi odpowiedzialności za Twoją nieobecność. Oznacza to, że całkowita kwota 350 zł nie zostanie zwrócona.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów. W takiej sytuacji całkowita kwota wpłaconych przez Ciebie pieniędzy zostanie zwrócona na konto, z którego dokonałaś/eś płatności.

7. Jako uczestnik rozumiem, że warsztat jest poświęcony rozwojowi świadomości. Rozumiem, że jestem odpowiedzialny za siebie i za charakter swoich doświadczeń. Samodzielnie decyduję, w jakich ćwiczeniach biorę udział i do jakiego stopnia, pozostając w zgodzie z moimi wartościami, świadomością, zdrowiem
i osobistymi granicami.

8. Warsztat jest indywidualną podróżą, która się wydarza w środowisku grupy. Nie jest psychoterapią ani jej nie zastępuje.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Podaj swój adres email *
Podaj swoje imię, nazwisko *
W jaki sposób pragniesz wykorzystać nabyte podczas warsztatu umiejętności? *
Czy na co dzień pracujesz ze zwierzętami? Jeśli tak w jaki sposób? *
Czy masz ukończone 18 lat? *
Czy w tej chwili cierpisz na jakieś dolegliwości psychiczne? Jeśli tak, czy stosujesz leki psychotropowe lub inne zmieniające świadomość i percepcję? *
* *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy