22_Ples spolku Sportovní-klub.cz_ 24.2.2018
S pozdravem Ahoj!
Jsme rádi, že se účastníte naší akce.
Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím.

Součástí přihlášení na akci je SOUČASNÉ PROVEDENÍ PLATBY NA ÚČET KLUBU. Pro případ přihlášení více osob prosíme o ÚPLNÉ PŘIHLÁŠENÍ VŠECH OSOB JEDNOTLIVĚ (s uvedením poznámky kdo ke komu patří do skupiny), platbu lze provést za všechny osoby ve skupině dohromady nebo jednotlivě. Děkujeme!

Následně Vás budeme kontaktovat min. 5 dní před akcí s potvrzením platby, podrobným časovým harmonogramem a programem akce. Chcete-li si ověřit dříve, že platba došla v pořádku na účet Sportovního-klubu.cz, zašlete nám Váš dotaz na: goldmann@sportovni-klub.cz.

Nezapomeňte sledovat i průběžně aktualizované informace na Facebooku klubu: www.facebook.com/sportovniklubcz, kde se můžete zapojit do vzájemné konverzace s organizátory akce (fotky, videa, dotazy, náměty atp.).

V případě Vašich dotazů, individuálních požadavků nebo nabídek spolupráce neváhejte kontaktovat organizátora:
Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel: 724480632.

Chcete i vy dotované ceny?
Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

V případě využití cafeterie Benefit plus program nás před registrací kontaktujte telefonicky předem prosím tel: 724480632. Děkujeme!

Těšíme se na vás!
Váš tým Sportovního-klubu.cz :-)

Vaše jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Náhradní večeře v případě, že neholdujete zvěřině, je možnost náhradního jídla např. kuřecí řízek aj. Tuto informaci potřebujeme vědět prosím předem.
Your answer
Chcete lepší cenu? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací.
Your answer
Chcete lepší cenu? Další možností je zapojit se do našeho týmu. Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení.
Your answer
Zaměstnanecká sleva - jste-li zaměstnanec společnosti přímo podporující náš klub, prosíme o vyplnění: 1- Vašeho zaměstnavatele
Your answer
Zaměstnanecká sleva - jste-li zaměstnanec společnosti přímo podporující náš klub, prosíme o vyplnění: 2- ID čísla
Your answer
Zaměstnanecká sleva - jste-li zaměstnanec společnosti přímo podporující náš klub, prosíme o vyplnění: 3- provozu kde pracujete
Your answer
Datum narození pro identifikaci platby (př. 19.07.1980) *
Your answer
Provedení platby: peníze za akci prosím převeďte bezhotovostně na účet klubu: 2600063776 ⁄ 2010, variabilní symbol = 22 plus datum narození např. pro 19.07.1980 je Variabilní symbol 221907. Níže prosím uveďte PŘESNOU ČÁSTKU a DATUM PROVEDENÉ PLATBY. V případě provedení platby za více osob prosím uveďte jména osob, za které byla platba provedena (přihlášení těchto osob však musí být provedeno zvlášť). *
Your answer
Doplňkové informace: chcete-li nám cokoliv sdělit - zde máte příležitost. Např. jména osob ve skupině atp.
Your answer
Souhlas s podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s.: Souhlasím se zpracováním osobních údajů a využití informací k e-mailovému informování o akcích a novinkách klubu. Souhlasím se Smluvními podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s. Jsem si vědom, že akce se účastním na vlastní nebezpečí. Sportovní-klub.cz, z.s. nepřebírá žádnou odpovědnost za újmu na zdraví, materiální, nemateriální či jiné škody a újmy. Prohlašuji, že se na akci přihlašuji svým vlastním jménem (každý účastník je povinen se přihlásit zvlášť). Sportovní-klub.cz, zapsaný spolek doporučuje sjednání vhodného pojištění pro dané sportovní aktivity účastníkem (zejména pro akce konané v zahraničí). Souhlasím se zařazením do členské základny Sportovní-klub.cz, zapsaný spolek (členství Vás k ničemu nezavazuje, lze kdykoliv písemně odvolat). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sportovní klub. Report Abuse - Terms of Service