Jalgsi tervise nimel 2019
"Jalgsi tervise nimel" on kolmekuuline kampaania, milles osaleja saab isikliku sammulugeja (ei pea tagastama) ja kõndimiskaardi, kuhu märgib oma igapäevased sammud. Sellel aastal on kampaanias osalejatel 4 kuud prii ligipääs toitumisnõustaja Erik Orgu toitumiskava keskkonnale e-aadressil https://www.erikorgu.ee/. Kuigi toitumiskava igapäevane järgimine ei ole kampaania osalemistingimus, soovitame siiski kasutada seda suurepärast võimalust järjepidevusega.

Programmiga ootame sel aastal liituma 50 inimest - 25 naist ja 25 meest vanuses 40-65 eluaastat. Eelistatud on inimesed, kes ei ole varem antud programmis osalenud.

Kui registreerimisvormi täitmine ei õnnestu, helistage telefonil 7361 322.

Eesnimi *
Your answer
Perekonnanimi *
Your answer
Vanus *
Your answer
Isikukood *
Your answer
Kontakttelefon *
Your answer
E-posti aadress *
Your answer
Kas olete varem "Jalgsi tervise nimel" kampaanias osalenud? *
Tartu Linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond küsib Sinu nõusolekut isikuandmete töötlemiseks, et meil oleks võimalik hinnata Sinu sobivust kampaania tingimustele ning Sinuga ühendust võtta. Lisaks küsime nõusolekut Sinu andmete edastamiseks kampaania partneritele. Sul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta, andes teada sellest kampaania korraldajale. Annan nõusoleku: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service