Tábor se znakovkou 2020 (www.taborznakovka.cz)
Prosíme Vás, všechny zákonné zástupce dětí, které jsou přihlášeny na náš tábor ve Studené Vodě (15. - 25. 8. 2020) o vyplnění tohoto dotazníku, které Vám zabere jen pár minut. Současná situace se pro konání táborů vyvíjí dobře. Ministerstvo zdravotnictví konečně vydalo vyjádření ke konání letošních táborů (https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/05/tabory_2505.pdf), avšak je ještě mnoho věcí, které musí upřesnit a vyjasnit.
Každopádně naše přípravy jsou v plném proudu a my všichni věříme, že tábor bude uskutečněn jako v předchozích letech. Je ale třeba zařídit a připravit ještě mnoho věcí, včas zaslat platbu pronajímateli našeho tábořiště, pojistit děti, zařídit dopravu, nakoupit dezinfekce atd. V současné chvíli potřebujeme vědět, zda s táborem počítáte, případně jaké jsou Vaše připomínky ke konání, abychom mohli podniknout další kroky.
V případě, že by se tábor z nějakého důvodu nemohl uskutečnit, vše se dozvíte včas a platba Vám bude vrácena v plné výši.
Mnohokrát děkujeme za Vaši spolupráci i Váš čas.
Za celý táborový tým, Jana Švehlová
Email address *
Napište prosím jméno dítěte/dětí, které jsou na náš tábor přihlášeny. *
Napište prosím Váš kontakt (e-mail + telefon). *
Dejte nám vědět, zda Váš zájem o účast na táboře ve Studené Vodě v termínu 15. - 25. 8. 2020 stále trvá.
V případě, že NEMÁTE ZÁJEM, můžete přeskočit další otázky až na konec dotazníku.
ANO
NE
O tábor máme stále zájem.
Pokud NE, je důvodem strach z nákazy Covid - 19?
NÁKAZA ZNAMENÁ UKONČENÍ TÁBORA. Je zřejmé, že potvrzená nákaza covid-19 na táboře znamená ukončení tábora. Dokument Ministerstva zdravotnictví to popisuje jasně. Pravděpodobnost výskytu nákazy na táboře je podle stávajících čísel velmi malá, ale samozřejmě je reálná. Je třeba, abychom si toho byli všichni vědomi. Případné zrušení tábora bude vyžadovat osobní vyzvednutí si účastníka rodičem či jiným zástupcem a také bude mít i finanční dopad. Pokud by takováto situace nastala nebude zpět vyplacen celý táborový poplatek, ale maximálně dosud nevynaložená část (což při zohlednění fixních nákladů nemusí odpovídat čistě poměrné části za proběhlé dny).
Informace je aktuální k 25. 5. 2020 a určitě bude ještě ministerstvem vyjasněna a upřesněna.
Platba za tábor - celou částku 3500 Kč
Clear selection
Zůčastníte se táborové schůzky, která se bude konat ve čtvrtek 18. června 2020 od 17:00 hodin na ZŠ Úpice-Lány (učebna v přízemí)?
Schůzka je určena pro nováčky. Pokud je to pro Vás daleko nebo nemůžete, sledujte naše webové stránky www.taborznakovka.cz, kde najdete veškeré informace, případně se neváhejte na cokoliv zeptat.
Clear selection
Chcete se nás na něco zeptat nebo nám něco říct? Zde je prostor. Děkujeme za spolupráci.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy