Wolontariusze Betlejem w Lublinie
Witaj! Jeśli już tu jesteś, to znaczy, że chcesz zostać wolontariuszem podczas koncertu Betlejem w Lublinie 14 stycnia 2019 r. Już teraz dziękuję Ci za Twoje chęci i dobre serce do pomagania.
Jedyne czego od Ciebie wymagamy to dyspozycyjność w dniu koncertu, łatwość w pracy w zespole, umiejętność łatwej komunikacji z ludźmi i tak zwane "ogarnianie" rzeczywistości, no i oczywiście chęć do działania.
Koncert rozpoczyna się o godzinie 19.00, szkolenie dla wolontariuszy odbędzie się W DNIU KONCERTU w Hali Globus. Będziemy przekazywać szczegółowe informacje drogą mailową.
Uzupełnij formularz - do dzieła!
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Czym się zajmujesz na co dzień? (uczę się, studiuję, pracuję) *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem Betlejem w Lublinie? *
Your answer
W związku z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, w celu rekrutacji wolontariuszy do obsługi koncertu "Betlejem w Lublinie" Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service