Курс "Smart City"для навчального закладу

Бажаєте стати АМБАСАДОРОМ освітнього проєкту та поширювати ідеї Smart City серед учнів вашого навчального закладу ? Все дуже легко:

1. Ознайомтесь з інформацією про курс smartcityschool.com.
2. Пройдіть курс і переконайтесь самі, наскільки він крутяцький.
3. Швидесенько заповнюйте цю реєстраційну форму.
4. Очікуйте запрошення на воркшоп для АМБАСАДОРІВ проєкту у серпні 2021 року.
5. Отримуйте СЕРТИФІКАТ АМБАСАДОРА та впроваджуйте курс Smart City у свій навчальний заклад.

Ставайте АМБАСАДОРАМИ і разом будемо виховувати покоління активних смарт-громадян, які є основою екосистеми розумного міста та щодня діяльно сприяють його інноваційному розвитку.

В рамках нашої концепції smart-громадяни — це люди, які щодня користуються цифровими сервісами і послугами, мають активну життєву позицію та готові покращувати місто.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЛАТФОРМУ

Інтерактивна платформа Smart City - це перший на даний час онлайн ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Це джерело нових знань для всіх, хто зацікавлений у розвитку міста в різних галузях, постійно навчається і прагне здійснювати реальні зміни.

На сьогодні платформа складається з 6 модулів:
Смарт Сіті;
Транспорт. Мобільність у місті;
Екологія;
Цифрові міські сервіси;
Електронна демократія;
Софт Скіллс: навички смарт-покоління

і містить відео-матеріали для підготовки уроків, віртуальні подорожі розумними містами, інтерактивні вікторини, а також чат-бот, який супроводжує протягом всього курсу і допомагає користувачам опановувати електронні сервіси, знайомитися з технологіями найпрогресивніших розумних міст, проходити тести для закріплення нових знань та навичок. У разі успішного проходження тестування користувачі платформи отримають електронний сертифікат про опанування курсу.

Спеціально для вчителів, які планують проводити заняття з використанням платформи, ми створили методичні рекомендації та детальні інструкції з викладання даного курсу, а також плануємо провести ряд воркшопів задля ознайомлення зі специфікою курсу та особливостями його викладання.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Всі питання можна задати в робочий час з пн-пт з 10:00 - 17:00

Проектний менеджер освітнього напрямку ГО "СМАРТ СІТІ ХАБ"
Ковкрак Кристина

0951730526 Вайбер/Телеграм
Ваше ПІБ *
Місто, заклад, посада *
Коли готові розпочати курс для своїх учнів *
Ваша електронна адреса *
Ваш номер телефону (Вайбер) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kyiv Smart City. Report Abuse