Badanie PanSurg SSAFE
Zdajemy sobie sprawę, że pandemia COVID-19 jest czasem próbnym i bardzo niepokojącym dla pracowników opieki zdrowotnej w Polsce. Dlatego w ramach badania „Staff and Safety eFfects of Epidemic” (SSAFE) zbieramy dane na temat wpływu COVID-19 na dobrostan pracowników służby zdrowia. W związku z tym zapraszamy do udziału w ankiecie, gdzie prosimy o udzielenie odpowiedzi na podstawie doświadczeń z ostatnich 7 dni.

Formularz jest całkowicie anonimowy. Prosimy o odpowiadanie na pytania tak dokładnie, jak to możliwe.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja prywatność była chroniona i ściśle przestrzegamy odpowiednich przepisów dotyczących ochrony danych, w tym RODO, zapewniając, że wszystkie dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu.

Wypełniając poniższy formularz, potwierdzasz i akceptujesz następujące oświadczenia:

1. Potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem arkusz informacyjny uczestnika dot. powyższego badania z dnia 27.03.2020 r. i otrzymałem dane kontaktowe do prowadzącego badanie w razie dodatkowych pytań.
 
2. Rozumiem, że mój udział jest dobrowolny i mogę wycofać się w dowolnym momencie, bez podania przyczyny i bez wpływu na moje prawa.
 
3. Wyrażam zgodę na wykorzystanie zebranych informacji w celu wsparcia innych badań w przyszłości, w tym badań spoza EOG.
     
4. Wyrażam zgodę na udział w powyższym badaniu.


Arkusz informacyjny uczestnika (ENG):
https://drive.google.com/open?id=1yiZdt98kH2ghgoFm5KxjwQMeejqILu4G

Protokół badania (PL):
https://drive.google.com/file/d/13t-Lip9Cv9SjNxCA7UnwJSLBU8oRMGbr/view?usp=sharing

Zatwierdzenie instytucjonalnej komisji rewizyjnej zostało udzielone przez Imperial College Joint Research Compliance Office: ref 20IC5890

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o wiadomość na adres: max.denning@nhs.net
v1.0 (PL)28/5/20

Dziękujemy wszystkim instytucjom, które pomogły nam w dystrybucji ankiet do pracowników w Polsce, w tym filii warszawskiej i łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy