Дискусія #ВонаМоже: корпоративна та соціальна відповідальність
Як створити соціально-відповідальну компанію та приймати управлінські рішення, які є прийнятними з точки зору цілей і цінностей суспільства, а не лише максимізації прибутку? Як запровадити корпоративну соціальну відповідальність, як концепцію управління, в рамках якої компанії інтегрують соціальні та екологічні проблеми у свої бізнес-операції? Як підприємиці України роблять свій внесок в краще суспільство і більш чисте довкілля?

Як вже в квітні спікерки дискусії створюватимуть колективну історію успіху українців і висаджуватимуть 1 мільйон дерев за 1 день в 100 країнах світу? Що їх мотивує підтримувати дітей Донбасу, допомагати дитячим будинкам, ставати ініціаторками десятків соціальних ініціатив? Цікаво? - Тоді долучайся і давай подискутуємо про ідею соціальної відповідальності в контексті бізнесу, як підприємства поєднують прибуткові види діяльності з ініціативами, що приносять користь суспільству.

Про свій досвід встановлення вдалого балансу між економічними, екологічними, етичними і соціальними аспектами бізнесу розкажуть:
✔️ Аліна Скоморохова — генеральна директорка та співзасновниця спеціалізованого металургійного переробного підприємства "ТІН ІМПЕКС", співзасновниця ТОВ Українська Бурштинова Мануфактура; співвласниця фотовольтаічних станцій Єкотехнік.
✔️ Ганна Крисюк — президентка міжнародного жіночого клубу Business WOMAN Club, власниця міжнародного глянцю Business WOMAN, генеральна Директорка Книги рекордів України, ініцаторка та організаторка глобальних еко ініцатив «Озеленення України. Озеленення планети».
✔️ Світлана Гайдайчук — співвласниця компанії Vavilon, фабрика дизайнерських меблів на замовлення для приватного та комерційного сектору; співвласниця компанії ForHotelGroup, консалтинг в сфері LEAN готель, меблеві рішення для креативних готелей; засновниця та ментор Всеукраїнського LEAN Challenge.
Дискусія відбудеться українською мовою. Приєднуйтеся до стрімів на YouTube каналі "Власна справа" (http://bit.ly/3b7QxTd) або на Facebook-сторінці Американського дому 26 березня о 18:30.

Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому.
Модераторка дискусії — Дар’я Мустафіна (http://bit.ly/2OjajlM), засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку, Академія для жінок-підприємиць (Academy for Women Entrepreneurs) https://www.facebook.com/groups/awe2021

Більше інтерв’ю з жінками, які рухають свої галузі, можна переглянути на YouTube каналі "Власна Справа" (http://bit.ly/3b7QxTd) , а також на сторінках Інституту партнерства та сталого розвитку (http://bit.ly/3sFYQvl) та Inspiring Women (http://bit.ly/3sLTm2j) у Фейсбук.

Програма Inspiring Women здійснюється в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S.Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government." U.S. Embassy Kyiv Ukraine
Трансляція відбудеться: 26 березня 18:30 на YouTube каналі Власна Справа (http://bit.ly/3b7QxTd)
ПІП *
Контактний Email *
Контактний телефон
Останній крок *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy