SPRAWOZDANIE Z DZIAŁAŃ PROWADZONYCH W RAMACH PROJEKTU BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
Nauczycielu,

po uczestnictwie w seminarium 👩‍🏫 , przeprowadzeniu akcji Kartka dla Powstańca 💌 oraz realizacji wspólnie z uczniami autorskiego miniprojektu historycznego 💡 przyszedł czas na podsumowania.

Prosimy o dokładne i rzetelne wypełnienie formularza ✍. Przesłanie kompletnego sprawozdania jest niezbędne do wzięcia udziału w rywalizacji o wartościowe nagrody dla szkoły podnoszące jakoś kształcenia z zakresu nauki historii.

Proszę pamiętać o załącznikach (prezentacje, zdjęcia, filmy, scenariusze, karty pracy itp. - maksymalnie 5 załączników), które pozwolą lepiej zobrazować Państwa zaangażowanie. W przypadku plików dużej wagi proszę o umieszczenie materiałów na bezpłatnych stronach do transferu danych (np. https://wetransfer.com/) i umieszczenie w formularzu w rubryce "inne" linku do pobrania.

Termin nadsyłania sprawozdań mija 📅 2 grudnia o godz. 23:59. Formularze przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji konkursowej.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymasz elektroniczne potwierdzenie, że Twoje sprawozdanie zostało przez nas odebrane. ❌WAŻNE! Prosimy nie zostawiać tego obowiązku na ostatnią chwilę. Ponadto uprzedzamy, że z uwagi na wiele zgłoszeń wysyłanych "za pięć dwunasta" przesłanie potwierdzenia może zająć nam do dwóch dni roboczych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem:
Katarzyna Kaźmierczak ☎: +48 531 236 309 ✉: katarzyna@bohateron.pl

Dziękujemy za zaangażowanie!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sensoria. - Terms of Service - Additional Terms