Projektowanie ćwiczeń i zadań angażujących ucznia - warsztaty
Metody aktywizujące zwiększają skuteczność nauczania, sprawiają, że zajęcia stają się bardziej atrakcyjne dla ucznia, zwiększają jego zainteresowanie w zasadzie każdym przedmiotem, dają poczucie sprawstwa, doświadczania nauki zgodnie z ideą kształcenia skoncentrowanego na uczniu (z ang. SCL). Na spotkaniu przedstawione zostaną wybrane metody aktywizujące i motywujące dostosowane do potrzeb oraz możliwości uczniów.  Podjęta zostanie także próba stworzenia katalogu wybranych przez nauczycieli metod pracy oraz zaprojektowania zadań i ćwiczeń dostosowanych do tematyki podejmowanej na zajęciach.

DATA                           07/12/2021 (WTOREK)
GODZINA                    20:30 - 22:00
PLATFORMA              Zoom (link po potwierdzeniu zapisu)

Prowadząca: dr Magdalena Barańska doradca zawodowy, pedagog, nauczyciel akademicki, adiunkt w Zakładzie Kształcenia Ustawicznego i Doradztwa Zawodowego WSE UAM. Pracuje jako trener, szkoleniowiec w projektach
finansowanych z funduszy unijnych. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dotyczących doradztwa zawodowego, rozwijania umiejętności miękkich, kreowania wizerunku na rynku pracy, projektowania ścieżek edukacyjno – zawodowych, analizy predyspozycji, zainteresowań i umiejętności. Prowadzi szkolenia oraz spotkania indywidualne (Indywidualne Plany Działania) z dorosłymi i młodzieżą. Autorka i współredaktorka publikacji podejmujących tematykę relacji między sektorem edukacji a rynkiem pracy, poradnictwa karier dla różnych grup społecznych oraz przeobrażeń społeczno-kulturalnych na uniwersytetach: Uczenie się przez całe życie. Rozwój kariera praca (2018), Wolontariat jako forma planowania kariery zawodowej studentów (2016).

Organizatorem szkolenia jest Rada Oświaty Polonijnej we Włoszech. Szkolenie jest bezpłatne.

Webinaria są skierowane do nauczycieli i animatorów polonijnych z całych Włoch.

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo informację zwrotną, zawierającą link i login do platformy.

Zapisy trwają do dnia 6 grudnia 2021 r. do godziny 14:00.

ZAPRASZAMY!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Imię/Imiona *
Nazwisko *
Nazwa reprezentowanej placówki oświatowej *
Pełniona funkcja *
Czy chce Pani otrzymać zaświadczenie z odbycia szkolenia? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Consiglio dell'Istruzione in lingua polacca in Italia. Report Abuse