Making Industry 4.0 Real konferencija 

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai AHK, DigiTech asociacija Infobalt ir Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA organizuoja aštuntą kasmetinę tarptautinę konferenciją MAKING INDUSTRY 4.0 REAL.

2023 m. konferencijoje bus pristatyti sėkmingų verslo transformacijų atvejai, įmonėse pritaikyti skaitmeninių technologijų sprendimai, kurie daro įtaką konkurencingumui ir skatina visos pramonės skaitmeninimą. Diskusijos metu daugiausia dėmesio bus skiriama švietimo klausimams ir iššūkiams, kaip į inžinerijos sektorių pritrauksime ir ateities inžinerijoje užsitikrinsime jaunosios kartos dalyvavimą?

Tarp šių metų jau patvirtintų dalyvių pranešimus skaitys atstovai iš šių kompanijų:
  • Teltonika
  • Axioma
  • Klinkmann
  • SAP
  • Progressive Business Solutions
  • Inovacijų agentūra
  • Ir kt.
Data gegužės 25 d. (ketvirtadienis).
Laikas 11:00–15:30 val.
Vieta Vilnius Grand Resort konferencijų centras, Ežeraičių g. 2, Vilniaus raj.
Būtina registracija iki gegužės 21 d.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vardas, pavardė *
Organizacijos pavadinimas  *
Pareigos  *

Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys bus tvarkomi organizatorių šio renginio organizavimo, dalyvių registracijos administravimo, renginio komunikacijos, kokybiško ir saugaus įgyvendinimo tikslais. Asmens duomenys nebus kaupiami ir nebus naudojami ne šio renginio organizavimo tikslais.  

Renginys bus fotografuojamas / filmuojamas. Į renginio vietą atvykę dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse. 

Nepageidaujančių pakliūti į renginio nuotraukas ar vaizdo įrašus prašome atvykus į renginio vietą apie tai įspėti organizatorius.

*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy