Pieteikums dalībai izglītojošos semināros
Pieteikšanās tiks slēgta kolīdz tiks sasniegts maksimāli iespējamais dalībnieku skaits katrā pasākumā. Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Ja rodas kādi papildus jautājumi, sazinieties ar pasākuma koordinatori subevica.inese@gmail.com.

Pasākumu organizē Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību, Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūru / Latvijas Autoru apvienību Eiropas Savienības intelektuālā īpašumu biroja finansiāli atbalstīta projekta “Izglītojoša kampaņa autortiesību un blakustiesību izpratnes veicināšanai jauniešu vidū.” ietvaros.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, Uzvārds *
Pārstāvētā iestāde / organizācija *
Jūsu tālruņa numurs *
Jūsu E-pasta adrese (lūdzu rūpīgi pārbaudiet adreses ievadi vai tā ir korekta) *
Izvēlieties savu pasākumu! *
Ja ir kāds konkrēts jautājums, uz kuru vēlaties saņemt atbildi pasākuma laikā, lūdzu ierakstiet to šeit *
Apliecinu, ka esmu informēts un piekrītu *
Informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis/-gusi, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju, ja tas būs nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu
Visā pasākuma sagatavošanas un norises laikā, dalībnieki tiks filmēti un fotogrāfēti, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma popularizēšanā sociālajos tīklos, drukātajos medijos un citās publikācijās.
Vēlreiz Paldies par interesi, atsaucību un pieteikuma aizpildīšanai veltīto laiku!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy