Od dokumentů k příběhům a k sobě samým.
V SOUČASNOSTI MÁME KURZ OBSAZEN. MŮŽETE SE VŠAK HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI. V PŘÍPADĚ, ŽE SE DO ZAČÁTKU KURZU UVOLNÍ MÍSTO, BUDETE VČAS INFORMOVÁNI. DĚKUJEME.

Kurz kompetencí pro demokratickou kulturu.

Součástí kurzu je seznámení se s principy kompetencí pro demokratickou kulturu ve školách, získání či posílení dovedností, které pedagog pro jejich rozvoj ve školách potřebuje. Pro pochopení současnosti, porozumění principům demokracie, fungování lidských práv a svobod a rozvoj klíčových kompetencí účastníků využíváme příklady z moderních dějin.

Kurz je určen pro pedagogy a lektory pražských škol.

Závazně se přihlašuji na akreditovaný kurz Institutu Terezínské iniciativy pro pedagogické pracovníky a lektory, který proběhne ve školním roce 2018/19.
Jméno a příjmení: *
Your answer
Datum narození: *
Datum narození potřebujeme k vystavení osvědčení o absolvování kurzu.
Your answer
Kontaktní e-mail: *
Your answer
Kontaktní telefon: *
Your answer
Škola/organizace, kde pedagogicky působíte, předmět, který vyučujete / tématická oblast, které se věnujete: *
Your answer
Požadavky na stravu (vegetariánská, bezlepková, jiné): *
Your answer
Proč se hlásím do kurzu: *
Your answer
Souhlasím s tím, aby pořadatel bezplatně pořizoval zvukový a obrazový záznam akce, včetně fotografií účastníků a souhlasím se zveřejněním takových záznamů na internetových stránkách, v médiích a propagačních materiálech za účelem informování o akci Institutu Terezínské iniciativy, o.p.s. *
Vyplněním Vašich osobních údajů a odesláním formuláře se Institut Terezínské iniciativy, o. p. s. stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme jméno a příjmení, adresu, vzdělání a praxi po dobu deseti let. Tyto údaje zpracováváme za účelem přípravy a realizace kurzu.
Děkujeme za vyplnění přihlášky. Těšíme se na vás!
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Eliška Waageová, eliska.waageova@terezinstudies.cz tel.: 737 432 233, Dana Gabaľová, dana.gabalova@terezinstudies.cz, tel.: 773 838 671
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms