Станьте експертом АСП
В АСП проводимо заняття як очно в Києві, так і дистанційно онлайн через скайп, вебінарні платформи. Наразі працюємо з тренерами з 8 країн.

В АСП навчають ті, хто має потужну теоретичну базу та чудовий практичний досвід. Важливо щоби Ви справді вміли навчати. Формат - поговорити на вільні теми "по верхах" - це не для проекту АСП.
З деякими тренерами співпрацюємо на постійній основі, когось можемо залучити лише разово.
Ми працюємо з експертами в 2 варіантах: 1) проведення занять згідно цих коучинг-програм https://asp.org.ua/kp#program; 2) проведення розвиваючих лекцій чи розборів кейсів по інших темах, що сприятимуть розвитку учасників проекту АСП. Позначте які варіанти Вам є цікавими
ПІБ *
Your answer
Номери мобільних *
Your answer
Електронна адреса (бажано на gmail) *
Your answer
Місто, країна проживання *
Your answer
Посилання на власну фейсбук-сторінку
Your answer
Якщо Ви можете провести лекції чи стати тренером аналітичної групи, яка працює над практичними завданнями згідно цих https://asp.org.ua/kp#program коучинг-програм - позначте їх номери та рівні, відносно яких могли би бути корисними. По яких саме темах, які там зазначені, готові навчати?
Your answer
Якщо тематики, відносно яких Ви готові провести лекції для учасників проекту АСП, не зазначені в описах даних коучинг-програм https://asp.org.ua/kp#program, - зазначте що саме можете запропонувати альтернативно
Your answer
Якщо маєте посилання на приклади відеоуроків, методичок, мануалів, інші текстові документи, які розробляли - зазначте їх.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy