warsztaty z zakresu masażu relaksacyjnego z elementami metody T-Touch dla Psów
Data: 09.05.2020
Koszt udziału w zajęciach:
osoba z psem – 300 zł
Osoba bez psa – 200 zł


Rozkład godzinowy:
8.30 – ok. 12.00 – część teoretyczna (psy w tym czasie w kennelach lub autach, lub pod opieką osoby towarzyszącej, nie biorącej udziału w seminarium)
od ok. 13.00 – zajęcia praktyczne
Każdy pies osobno (obserwatorzy będą dołączani do stabilnych psów, których nie rozprasza dodatkowa osoba). Czas pracy z 1 psem ok. 40 minut.
Lista zrobiona będzie na początku zajęć – pierwszeństwo mają osoby z najdalej oddalonych miast Polski.


prowadząca: Katarzyna Nowicka
Imię i nazwisko *
Nr telefonu: *
E-mail: *
Dane do rachunku/faktury:
Forma udziału:
Clear selection
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych spełniamy obowiązek informacyjny dotyczący wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółową informacją dotyczącą przetwarzania danych. Skąd mamy Twoje dane: - bezpośrednio od Ciebie;- od Partnera / podmiotu trzeciego współpracującego ze spółdzielnią socjalną Psarvard, który udostępnił Twoje dane osobowe na podstawie Twojej zgody;- ze źródeł publicznie dostępnych, np. z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej czy innych podobnych źródeł. Kto jest administratorem Twoich danych danych: Spółdzielnia Socjalna Psarvard z siedzibą pod adresem ul. Moniuszki 3, 62-200 Gniezno, zarejestrowana pod numerem KRS: 0000621512, NIP: 7842499883, numer REGON: 364610498, tel.: 606967616, e-mail: psarvard@onet.pl. Jakie dane przetwarzamy: - dane kontaktowe;- dane wymagane do identyfikacji na potrzeby zawarcia umowy, wykonania usługi i wystawienia faktury;- dane identyfikacyjne niezbędne do świadczenia usług on-line;- dane potrzebne do dobrania dla Ciebie odpowiedniej oferty marketingowej i usług. Realizowane działania informacyjne: - wysyłka mailingów o realizowanych przez nas lub naszych Partnerów działaniach i podejmowanych inicjatywach, nadchodzących konferencjach i wydarzeniach;- w celach marketingowych produktów i usług. Gwarantujemy: - nigdy nie sprzedawać Twoich danych;- nigdy nie udostępniać Twoich danych podmiotom trzecim bez Twojej zgody;- że będziesz otrzymywać wiadomości e-mail bezpośrednio od nas;- że możesz zrezygnować z newslettera i wrócić do nas w dowolnym momencie. Jeśli jesteś zadowolony z wysyłanych do Ciebie powiadomień, nie musisz nic robić. Cofnięcie zgód: W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę udzieloną Psarvard w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych przed jego dokonaniem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych przez Psarvard jest legalne. Twoje dane będziemy przechowywać do chwili wycofania zgody na ich przetwarzanie. Aneta Drzażdżyńska, prezes spółdzielni socjalnej Psarvard *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy