Přihláška na tábor s Pavlem Lelkem 2022
Provozovatel: Tábory s Pavlem Lelkem, z.s.
Místo konání: LDT Studená Voda, Božanov 549 74
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Termín tábora: *
Křestní jméno dítěte *
Příjmení dítěte *
Datum narození dítěte: *
MM
/
DD
/
YYYY
Rodné číslo dítěte (identifikace pro hygienu z důvodu kontroly prokázání bezinfekčnosti spojené s Covid-19): *
Zdravotní pojišťovna dítěte: *
Trvalé bydliště dítěte: *
Jméno a příjmení matky: *
Telefonní číslo matky: *
Jméno a příjmení otce: *
Telefonní číslo otce: *
Kontaktní mail: *
Na tento mail Vám přijdou veškeré důležité informace o konání tábora
Zvláštní přání či další požadavky (max 2 kamarády):
Požadavky se týkají společného ubytování a zařazení kamarádů do stejného oddílu. Prosíme o výběr maximálně dvou kamarádů. Z důvodu férového rozdělení oddílů nejsme schopni zaručit větší množství stejně starých dětí v jednom družstvu.
Výběr dopravy (na tábor/z tábora) *
V případě jiného místa nástupu na tábor než odjezdu domů vyplňte kolonku "Jiná", ve formě: NA TÁBOR:....., Z TÁBORA:.......
Žádost na příspěvek na dětskou rekreaci pro výše uvedené dítě uplatňuji u (adresa zaměstnavatele - název, adresa, IČO, DIČ)
Faktury vystavíme na jaře roku 2022.
U svého dítěte dále upozorňuji na: *
Pokud dítě trpí alergii, či má nějaké omezující podmínky (v případě žádného upozornění vyplňte: NE)
Dítě pravidelně užívá léky: *
Napsat lék + dávkování. V případě, že neužívá žádně léky napište: NE.
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte - ke stažení na www.taboryspavlemlelkem.cz  *
Uplatňuji tyto slevy: *
Required
Platbu poukazu uhradím nejpozději do 31.5.2022. *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů: *
Ochrana osobních údajů a GDPRProvozovatel tábora (Tábory s Pavlem Lelkem z.s., IČ: 26573695, se sídlem Ortenova 63, Šipší, 284 01 Kutná Hora) jako realizátor letních táborů a dalších volnočasových aktivit pro děti a mládež pracuje s osobními údaji, proto vyžaduje souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“ dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a o změně některých zákonů.Přihlášením dítěte na letní tábor prostřednictvím telefonu či e-mailového kontaktu zveřejněného na webu http://taboryspavlemlelkem.cz, jakož i odesláním přihlášky na letní tábor, tímto zákonný zástupce dítěte uděluje provozovateli tábora souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených při registraci dítěte na tábor, dále osobní údaje uvedené v písemné přihlášce na tábor a osobní údaje uvedené na povinných dokumentech (tj. jméno a příjmení, datum narození dítěte, pohlaví dítěte, bydliště, emailová adresa rodičů, telefonický kontakt rodičů, osobní údaje uvedené v posudku o zdravotní způsobilosti dítěte).Účelem zpracování osobních údajů je zasílání informací o letních táborech, nezbytná administrativní příprava a organizační zajištění táborového pobytu dítěte, zajištění nezbytných služeb poskytovaných provozovatelem tábora. V případě nutnosti mohou osobní údaje po provozovateli tábora dále vyžadovat oprávněné instituce (např. Krajská hygienická stanice, zdravotní zařízení apod.), kterým je povinen je poskytnout. Zákonný zástupce dítěte tímto prohlašuje, že byl provozovatelem tábora řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.
Souhlasím se zveřejňováním fotografií na www.taboryspavlemlelkem.cz a www.facebook.com/taboryspavlemlelkem.cz. *
Storno podmínky *
V případě zrušení pobytu do 16.5. 2022 - vracíme celou částku poukazu.                                                                                               V případě zrušení pobytu od 17. 5. 2022 do 15. 6. 2022 - vracíme 70% z celkové částky poukazu.                                                                                V případě zrušení pobytu od 16.6.2022 do 15.7.2022 - vracíme 30% z celkové částky poukazu.                                                          V případě zrušení pobytu od 16.7.2022 do konce tábora 13.8.2022 - vracíme nejvýše náklady na dosud nepořízený materiál na stravu (v případě 14ti denního turnusu nejvýše cca 1000 Kč)                                                                                                                        V případě zrušení tábora z vyšší moci např. vlivem nouzového stavu, vracíme dosud nevyčerpané náklady, připadající na poukaz.                  
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy