Warsztaty: „Jak zacząć pisać reportaż?”
W ramach projektu „Raj na ziemi. Edukacja poprzez reportaż” 9 maja o godz. 18.00 zapraszamy na warsztaty dla początkujących - od czego zacząć pisanie reportażu. Warsztaty poprowadzi Ariadna Machowska redaktorka Magazynu Duży Format. Warsztaty towarzyszą konkursowi „Palma warszawska. Drzewo poznania obcego i swojego”, w ramach którego wybrane osoby przy 3 miesiące będą pracować z Mistrzem reportażu nad swoim tekstem.

Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.
Czekamy na zgłoszenia do 4 maja.
Do 7 maja wyślemy potwierdzenie o przyjęcie na warsztaty.
Szczegóły na stronie: www.rajnaziemi.org

*Program finansowany jest przez m.st. Warszawa.
*Program towarzyszy Nagrodzie im. Beaty Pawlak dla reportażu na styku kultur, cywilizacji i religii

Organizator: Stowarszyszenie Filmowe Dziki Bez
Email address *
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Ile masz lat? *
Czym się zajmujesz? *
Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach? *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie 02-684, ul. Puławska 266/315, wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000623222. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo wglądu w treść dotyczących mnie danych i ich poprawiania.

Udzielam Stowarzyszeniu Filmowemu Dziki Bez (zwane dalej „Stowarzyszenie”) nieodwołalnej i nieodpłatnej zgody na wykorzystanie mojego wizerunku w wykonywanych podczas festiwalu rejestracjach fotograficznych lub wideo (zdjęcia, filmy) wraz z prawem wielokrotnego wykorzystywania wykonanych rejestracji, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Udzielona zgoda ma charakter bezterminowy oraz nie jest ograniczona terytorialnie. Stowarzyszenie mają prawo do wykorzystania mojego wizerunku w celach związanych z organizacją festiwalu oraz w związku z działalnością prowadzoną przez Stowarzyszenie.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy