GEROVĖS ARCHITEKTAI: registracija JAU DALYVAVUSIEMS kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose
Ši registracijos anketa skirta TIK tiems žmonėms, kurie jau yra dalyvavę kituose nuotoliniuose "Ilzės dirbtuvių" kursuose, ir kuriems nereikia daug pristatinėti, nei kas aš esu, nei kokia forma vyksta mokymai. Tačiau vis tiek prašome perskaityti VISĄ tekstą prieš įsigyjant vietą. Jūsų pirkimas liudija, kad su sąlygomis susipažinote ir sutinkate.

Kaip Jūs žinote, mano registracijų laiškai būna tiesiog nenormaliai ilgi (tam, kad atsijočiau tuos žmones, kuriems nėra skirti kursai), tačiau grįžtančių dalyvių nenoriu nei varginti, nei gaišinti savo litanijomis. Vis tik tikrai prašysiu perskaityti šį (gerokai trumpesnį nei įprastai) registracijos tekstą.

Gruodžio 3 d. prasideda GEROVĖS ARCHITEKTAI.

Tai visiškai naujas "Ilzės dirbtuvių" kūrinys, susidedantis iš dviejų dalių: įvadinio kurso (3 mėn.) ir savarankiškų pratybų (9 mėn.).

Kursas susideda iš trumpučių teorinių įžvalgų, pagrįstų gyvenimiškais pavyzdžiais, praktinių pratimų ir svarbiausio instrumento: "Turto dienoraščio" savo asmeniniam progresui stebėti (pavadinimas "dienoraštis" čia sąlyginis, nes šį konkretų dienoraštį, kursui pasibaigus, likusius 9 mėnesius užteks pildyti kartą per mėnesį, ir tam kaskart prireiks iki valandos).

Kaip tradiciškai mano kursuose būna, čia vieniems gerai žinomos, kitiems tik nujaučiamos, o tretiems visiškai negirdėtos teorijos pagrindžiamos gyvais pavyzdžiais, iliustracijomis iš tikro gyvenimo, realiai įvykusiais pokyčiais (o ne nurašytais iš savipagalbos knygelių). Kadangi tema yra materiali gerovė ir finansai, čia bus daugiau skaičių.

Šiemet turime tiesiog rekordinius dalyvių skaičius, ir dalies jų pašto dėžutės mūsų laiškus, deja, filtruoja kaip SPAM'ą. Todėl labai prašome prisidėti el. paštą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo adresų knygelės.

Šis kursas dalyviams bus prieinamas mūsų puslapyje, prisijungus, o el. paštu bus atsiunčiami trumpi priminimai; pratybas kursui baigiantis dalyviai gaus PDF / Word formatu.

Labai rekomenduočiau prieš šį kursą būti baigus bent jau "informacinę dietą", EŽD eksperimentą, nes sąmoningai vengiu dubliuoti kursų medžiagą ir kartotis, o įgūdis kūrybiškai formuluoti savo tikslus ir kurti sau efektyviausias afirmacijas čia bus tikrai svarbus.

Norintiems prieš šį kursą baigti ar pakartoti EŽD eksperimentą, nauja grupė darbą pradeda netrukus. EŽD eksperimentas be pertraukų vyksta nuo 2015-ųjų ir taip ilgai gyvena praktiškai vien dalyvių rekomendacijų dėka. 2020-aisiais šiame kurse jau buvo dalyvavę virš 6000 žmonių:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/ezd-eksperimentas/

Taip pat, jei žmogus turi ribojančių nuostatų ("man tikrai nepavyks", "visiems gali pasisekti, tik ne man"), jei turi negatyvių įsitikinimų, susijusių su darbu, pajamomis, finansine elgsena ("niekad neišmoksiu taupyti", "apie pinigus kalbėti gėda", "prašyti didesnio atlyginimo nepadoru", "aš nemoku savęs parduoti", ir t.t.), šis kursas nebus toks efektyvus, kaip aš norėčiau ir linkėčiau.

Jei turima tokių negatyvių įsitikinimų apie pinigus, darbą, uždarbį, santaupas ir kt. - rekomenduočiau prieš tai baigti arba pakartoti Nuostatų keitimo praktiką. NKP kursas nepaliaujamai vyksta nuo 2016-ųjų, nauja grupė darbą pradeda netrukus:
https://www.ilzes-dirbtuves.lt/nuostatu-keitimo-praktika/

Jei esate dalyvavę bent viename aukščiau paminėtų kursų, jei Jums buvo priimtina mano kursų "nata", jei kursų metu pavyko susikurti norimų pokyčių ir išgyventi teigiamų virsmų - tuomet daryčiau prielaidą, kad GEROVĖS ARCHITEKTAI Jums taip pat gali atnešti juntamos naudos. Man asmeniškai tai yra svarbiausia, nes dalyvių atsiliepimai yra pagrindinis "Ilzės dirbtuvių" variklis.

Kaip Jūs turbūt pastebėjote iš ilgųjų mano registracijos laiškų tiek EŽD EXP, tiek NKP, tiek JP grupėms, aš ne tik nesiekiu parduoti kuo daugiau vietų, bet ir siekiu "atsijoti" kaip įmanoma daugiau žmonių, kuriems mano kursai, kaip spėju, nebūtų naudingi. Aš nepraturtėsiu, pardavusi kursą tam, kam jo visiškai nereikia. Tačiau aš visad praturtėju atsiliepimais, kai žmogus "pataiko" į savo kursą ir į savo grupę.

Jei šįsyk abejojate, nedalyvaukite, palaukite. (Matant bendras tendencijas "Ilzės dirbtuvėse", gana drąsiai sakau, kad bus ir antroji grupė. Tik galbūt ne taip greitai, nes netrukus startuoja dar keli visiškai nauji sumanymai.)

O jei jaučiate, kad kaip tik šiuo metu praverstų nuorodos, tam tikras vedimas, dėmesio sutelkimas į gerovės kūrimą, ar tiesiog sąmoningas minčių nukreipimas nuo pandemijos į savo vidų, į konstruktyvumą gyvenime, konkrečiau, žemiškos gerovės kūrimą, - dalyvaukite. Kaip aš sakau, tai, ką padarome dėl savęs, niekada nenuvertėja ir negali būti iš mūsų nei pavogta, nei atimta. Šiame kurse atiduosiu daug niekur neskelbtų dalykų.

Jums užpildžius šią anketą, Jūsų nurodytu paštu bus išsiųsta anketos kopija, joje bus nuorodų į el. parduotuvę.
Slaptažodį atsirakinti el. parduotuvei rasite žemiau.

Jei ketinate šiame kurse dalyvauti "kolektyviškai", dviese su vyru / žmona / mylimąja / parneriu, rekomenduočiau rinktis didesnę kainą sąžiningesniam energijos mainui palaikyti, tačiau tai iš principo visiškai Jūsų reikalas. Aš to patikrinti negalėsiu, ir savo energijos tam nešvaistau. Tiesiog būna, kad po to "nelegaliai" dalyvavę artimieji nori susimokėti už kursą post factum, o tai techniškai keblus dalykas.

Jūsų el. paštas, nurodytas šioje registracijų anketoje, NIEKADA nebus naudojamas jokiems kitiems tikslams, nei registracija į kursą su pratybomis GEROVĖS ARCHITEKTAI, ir NIEKADA nebus perduodamas trečioms šalims. Kaip galbūt pastebėjote, ir pati tiesiog nekenčiu neprašytų reklaminių laiškų, ir kitus nuo tokių saugau.

Kaip visada, pabrėžiu, kad įsigyjant vietą labai svarbu nurodyti savo el. paštą taisyklingai, be klaidų; dalyvių sąrašai sudaromi pagal ten nurodytus el. paštus, tad jei ten palikta klaida, dalyvis negaus medžiagos, kol pats su mumis nesusisieks ir nepraneš apie klaidą.

Kaip benuspręstumėte, dalyvauti ar ne, linkiu Jums ir mums visiems sėkmės šią žiemą, sąmoningai nuolat kreipiant mintis į sprendimus, kūrybą ir tai, ką galime ir norime keisti.

Metas tikrai nėra paprastas, tačiau krizės drauge yra ir neeilinis laikas drąsesniam, greitesniam ir lengvesniam augimui.

Slaptažodis el. parduotuvei atsirakinti (tik LABAI PRAŠOME nepirkti kurso nebaigus pildyti anketos; tai labai svarbu):

ketinu_klesteti
Email address *
1. Kuriuose konkrečiau "Ilzės dirbtuvių" kursuose esate dalyvavę? *
Required
2. Tai motyvacinė anketa, siekiant susipažinti su dalyvių patirtimis dirbant savarankiškai. Jei dalyvavote kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose, ką svarbiausio pasiėmėte? Kokį didžiausią pokytį Jums pavyko įnešti į savo gyvenimą? Kurio konkrečiai kurso metu ar po kurio kurso tai vyko? *
3. Labai gaila, kad turiu rašyti šią dalį, tačiau turiu. Pastaruoju metu ypač padažnėjo mano kursų "kopijos" (ypač Jaunaties praktikos), padaugėjo "motyvatorių", kurios/kurie sudalyvavę mano kursuose, naudoja mano kursų medžiagą kaip "savo" sumanymus. Aš pati į mokymąsi ir dirbtuvių turinio tobulinimą esu investavusi dešimtis tūkstančių eurų, o visa mano kursų medžiaga yra autorinė, intelektinė nuosavybė, ginama pagal LR galiojančius įstatymus. Iš anksto informuoju, kad pastebėjus plagijavimą, neteisėtą platinimą ar turinio vagystes, dalyvis yra šalinamas be įspėjimo, pinigai jam nėra grąžinami, o jo adresu pradedamas teisinis procesas. *
5. El. parduotuvės slaptažodis skirtas tik Jums. Vietas įsigyti siūlome tik tiems, kurie patys registravosi, pildė šią anketą ir gavo šį laišką išsyk po registracijos. Mums tikrai svarbu kontroliuoti grupių dydžius. *
6. Sumokėjus už vietą ir dalyviui pakeitus planus ar išvykus atostogų, kursas nėra stabdomas, pinigai nėra grąžinami ir jo vieta nėra "perkeliama" į ateities grupes. *
7. Man labai svarbi atmosfera dirbant. Todėl mano blokuoti asmenys nuotoliniuose kursuose nėra pageidaujami; jie šalinami iš kurso be įspėjimo ir pinigų grąžinimo. Ar asmuo blokuotas, pasitikrinti labai paprasta: jis nemato asmeninės mano paskyros soc. tinkle. *
8. Būna, kad į naują grupę "Ilzės dirbtuvėse" užsirašo šimtai žmonių (būna ir virš 1000). Tuomet (dėl adresatų gausos) mūsų jiems siunčiama informacija nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę. Tokiu atveju žmonės mūsų laiškų nepastebi ir praleidžia galutinį registracijos terminą. Kad išvengtume tokio scenarijaus, rekomenduojame jau dabar prisidėti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo kontaktų sąrašo. Tuomet visa informacija Jus pasieks laiku. *
9. Labai prašome užpildžius šią anketą, ją pateikti iki galo. Dalyvio anketa yra svarbus dokumentas, ir, kaip minėjome, mums svarbu kontroliuoti grupių dydžius. Būtent todėl prašome nepirkti kurso, nebaigus pildyti anketos. Kai turime tiek dalyvių, taisyklės yra išties svarbios, tad, VISŲ DALYVIŲ ir mano komandos patogumui, prašome jas gerbti. Dėkojame už supratingumą. *
10. Užpildę šią anketą, Jūs išsyk, savo anketoje nurodytu el. paštu, gausite užpildytos anketos kopiją (su aktyviomis nuorodomis į el. parduotuvę), ir daugiau jokių laiškų apie registraciją į pirmąją grupę GEROVĖS ARCHITEKTAI. (Kaip minėjau, ir kitus saugau nuo reklaminių laiškų.) Jei laiško nematote pagrindinėje pašto dėžutėje, paieškokite įvedę į el. pašto paieškos laukelį "ilzes.dirbtuves@gmail.com". Paliekame visiškai dalyvio atsakomybei tiek nuspręsti dėl dalyvavimo, tiek įsigyti kursą laiku; o jei reikia, užsistatyti priminimą starto datai artėjant. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy