پرسشنامه‌ی "ارزیابی و ظرفیت‌سنجی تشکل‌های اقتصادی"
نمایندگان محترم تشکل‌‌های اقتصادی
پرسش‌نامه‌ی پیش رو، به منظور ارزیابی و ظرفیت‌سنجی تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق ایران، تدوین شده است.
از آنجا که گام نخست فرآیند ارزیابی، از طریق این پرسشنامه انجام خواهد گرفت، خواهشمند است تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۹۶ نسبت به تکمیل آن اقدام فرمایید. شایان ذکر است تکمیل پرسش‌نامه‌ (به عنوان پیش‌نیاز اجرای گام‌های بعدی ارزیابی) توسط نماینده‌ی رسمی و تام‌الاختیار تشکل‌، ضروری است.
بدیهی است پاسخ‌های دقیق و واقع‌بینانه به پرسش‌های مطرح شده، اتاق بازرگانی ایران را در جهت توانمندسازی و پشتیبانی مؤثر از تشکل‌ها یاری خواهد کرد.
پس از تکمیل پرسش‌نامه‌ الکترونیک، ضرورت دارد اسناد و مدارک مربوط به هریک از شاخص‌های مندرج در پرسشنامه (به‌منظور ارزیابی مستندات و مدارک)، حداکثر تا تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۶ به دفتر مجری پروژه (مؤسسه پویشگران عرصه‌ی سوم به نشانی تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، پایین‌تر از کوچه‌ي بیست و سوم، پلاک ۸۳، طبقه‌ي ۶، واحد۲) ارسال شود تا مستندات مورد نیاز در این مرحله، مورد بررسی قرار گیرد.
در مرحله سوم به منظور ممیزی حضوری (در دفتر تشکل‌ها)، هماهنگی‌های لازم با دبیران محترم تشکل‌ها انجام خواهد شد که برنامه‌ی آن، متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

از شکیبایی جنابعالی در زمان تکمیل پرسش‌نامه، سپاسگزاریم.


تذکر: این پرسشنامه در هفت صفحه تدوین شده است. لطفا در پاسخگویی به هریک از پرسش‌ها، گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پاسخگویی به تمامی پرسش‌ها، به منظور ثبت نهایی نتایج، گزینه‌ی Submit را انتخاب نمایید. به این ترتیب، فرم تکمیل شده به صورت خودکار ارسال خواهد شد.
نکته: پس از ثبت نهایی، امکان ویرایش و تغییر پاسخ‌های داده شده، وجود نخواهد داشت

Email address *
بخش اول: معرفی تشکل
نام تشکل خود را وارد نمایید. *
Your answer
نام و سمت سازمانی خود (در تشکل) را وارد نمایید. *
Your answer
تاریخ تکمیل پرسشنامه *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms