Eğitim Çalışmaları Değerlendirme Anketi
Değerli öğrencimiz/mezunumuz; bu form İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Bölüm Başkanlığınca hazırlanmış olup geçtiğimiz yıl(lar) içerisinde bölümümüzdeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkındaki görüşlerinizi bildirmeniz için size sunulmuştur. İlgili çalışma kapsamında ayrıca gelecek yıl(lar) için eğitim öğretim faaliyetlerinden beklentilerinizin belirlenmesi de söz konusudur.

Çalışma kapsamında toplanan veriler ile gelecek yıllara ilişkin planlamaların siz değerli öğrencilerimizin deneyim, beklenti ve önerilerine uygun olarak geliştirilmesi ve böylece eğitim öğretim süreçlerimizde kalitenin arttırılması hedeflenmektedir. Bu nedenle anket formu kapsamında size yöneltilen soruları dikkatli ve özenli bir şekilde yanıtlamanızı rica ederiz.

Son olarak; sizlere yöneltilen sorulara vereceğiniz cevaplar yalnızca bölüm başkanlığınca ve eğitim öğretim faaliyetlerinin geliştirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Bu nedenle, yanıtınız her ne olursa olsun değerlendirmelerinizin önemine istinaden, lütfen soruları gerçekçi bir şekilde cevaplandırınız ve sonraki süreçlerde size ulaşabilmemiz adına aktif olarak kullandığınız e-posta adresi ile telefon numaranızı belirtiniz.

Çalışmamıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.


İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü
Bölüm Başkanlığı
Email *
Clear selection
Adınız ve Soyadınız *
Öğrenci Numaranız *
Telefon Numaranız *
Kaçıncı sınıftasınız? (Geçtiğimiz güz ve bahar döneminde bulunduğunuz sınıfı seçiniz.) *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy