Гурби-Антонівці 2019
“Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти.
Ставши учасником гри “Гурби-Антонівці”, ти побачиш світ по-іншому!

Прізвище, ім`я, по-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце проживання *
Повна адреса: місто, вулиця, будинок, квартира (необхідно для звітності для Міністерства молоді та спорту)
Your answer
Номер мобільного телефону *
Приклад заповнення: 098 333 4444
Your answer
Адреса електронної пошти *
Увага! Підтвердження не надсилаються на російські електронні пошти (з доменами .ru, mail.ua, yandex.ua тощо)
Your answer
Даю згоду! *
Заповнюючи анкету учасника, надаючи копії документів та здійснюючи інші дії щодо участі у Тереновій грі “Гурби Антонівці”, що розкривають перед Оргкомітетом гри мої персональні дані я, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" (№ 2297‑VI), надаю згоду ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" на обробку моїх персональних даних, з метою відбору учасників гри, страхування, інформування та інших цілей, що стосуються організації та проведення гри, інших заходів та здійснення статутної діяльності організації. Обробка персональних даних передбачає їх збір, включення в базу персональних даних учасників гри, зберігання, передачу третім особам з метою організації та проведення гри (перевізник, страхова компанія тощо) та оприлюднення мого П.І.Б. в списку учасників на сайті гри.Даю згоду на використання фотографій з моїм зображенням, зроблених під час проведення заходу, на веб-ресурсах, сторінках в соціальних мережах, в рекламних матеріалах.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service