Zapisuję się do Sex & Love School!
Witaj!

Cieszę się, że zdecydowałaś się dołączyć do Sex & Love School, społeczności kobiet wspierających się w odzyskiwaniu na własność swojej seksualności, w której możesz przejść BASIC SexEd - 12 modułowy kurs podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet. To rozwojowa podróż przez 12 tematów, istotnych dla naszej seksualności i zdolności do budowania dobrych intymnych relacji.

Zapisując się do Szkoły otrzymasz dostęp do 12 modułowego programu podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet* BASIC SexEd.
To 12 intensywnych Lekcji przygotowanych w formie kursu online do self study.
W Sex & Love School regularnie organizujemy również BASIC Sex Ed jako kurs online na żywo z regularnymi warsztatowymi spotkaniami online, Webinarami, Kręgami na żywo oraz online.

Teraz właśnie kończy się 12 tygodniowa edycja BASIC Sex Ed na lato.
Kolejna planowana jest na listopad tego roku.

Do tego czasu będziesz mogła we własnym tempie zapoznawać się z materiałami (Lekcjami) w naszym szkolnym panelu oraz uczestniczyć w spotkaniach naszej społeczności.

Obecnie, w związku z dużą ilością Kobiet, które dołączają do Szkoły, mamy pewne techniczne trudności z tworzeniem kont dostępowych do Szkoły. Proszę Cię więc o cierpliwość. Tworzenie konta może potrwać kilka dni.

Po raz pierwszy ten, sztandarowy w Sex & Love School, kurs jest dostępny w ramach Ekonomii Daru czyli, zapisując się na niego, sama zdecydujesz o wysokości opłaty, spotykając w swoim sercu wartość tego kursu i Twoje możliwości finansowe.

W tym znaczeniu BASIC SexEd jest BEZCENNY!

Proszę, wypełnij ten formularz, który jest równocześnie zapisem na kurs i umową między nami.

Pozdrawiam Cię gorąco!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ekonomia Sex & Love School
Sex & Love School działa w rewolucyjnym modelu finansowym zwanym Ekonomią Daru.
Przez ostatnie półtora roku Szkoła utrzymuje się z dobrowolnych darowizn osób, które z niej korzystają.
Zapisując się dzisiaj do Sex & Love School sama zdecydujesz o wysokości wpisowego, spotykając w swoim sercu wartość tego kursu i Twoje możliwości finansowe.
To zaproszenie będzie aktualne do końca września 2021 roku.
Jesteśmy obecnie w trakcie ewaluacji budżetu Szkoły i aby zadbać o finansowe bezpieczeństwo projektu musimy wprowadzić zmiany.
Od 1 października zapis do Szkoły i dostęp do kursu BASIC SexEd będzie płatny a symboliczne wpisowe z dostępem do panelu Szkoły przez 12 miesięcy będzie wynosiło 349 zł.
W dalszej części formularza dowiesz się, jak możesz się włączyć w Ekonomię Daru zapisując się do Sex & Love School
Twoje imię *
Twoja
Twoje nazwisko *
Twój e-mail *
Twoja data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Potwierdź, że jesteś pełnoletnia *
Potwierdź, że jesteś *
Napisz proszę kilka słów o sobie. Z jaką intencją zapisujesz się na BASIC SexEd *
UMOWA
Przeczytaj proszę uważnie punkty umowy. To Twoje osobiste zobowiązanie, z którym zapisujesz się na ten kurs.

Oferuję swoją pracę w taki sposób, aby była ona dostępna dla wszystkich chętnych i rezygnuję z jej wyceny dlatego, że wiem, iż jest ona bezcenna i skuteczna wtedy, kiedy jest przyjęta i traktowana poważnie.

Wierzę, też że im więcej kobiet wykona tą pracę tym większy będzie jej kolektywny wpływ.

Zrealizowanie umowy, którą Ci proponuję da Tobie szansę na odniesienie korzyści z tego 12 modułowego programu a mi spełnienie w pracy.

Zaznacz proszę te punkty umowy, które zgadzasz się realizować. Mam nadzieję, że zaznaczysz wszystkie z listy :) To zagwarantuje Ci skorzystanie w pełni z potencjału tego kursu

Zapisując się na kurs BASIC SexEd zobowiązuję się do:
Kochana Kobieto
Teraz proszę Cię o zaakceptowanie naszych ZŁOTYCH ZASAD, których przestrzeganie sprawia, że Sex & Love School jest bezpiecznym miejscem do eksplorowania swojej seksualności.
ZASADA 1 - POUFNOŚĆ Podczas kursu będziesz zachęcana do dzielenia się swoim doświadczeniem. Będziesz miała też dostęp do historii innych kobiet. Zasada poufności oznacz, że żadne prywatne informacje, którymi dzielą się tutaj kobiety nie mogą wyjść poza naszą grupę. Czy to w formie udostępnienia w internecie czy też przekazania osobom trzecim w jakiejkolwiek formie. Traktujemy tą zasadę bardzo poważnie! Jeśli masz wątpliwości - zapytaj! *
ZASADA 2 - ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE W Sex&Love School możesz się spotkać z opisami, głosami i historiami, które Cię zszokują, zaskoczą lub będą w konflikcie z Twoim systemem wartości. Nie stosujemy tutaj tzw trigger warning czyli ostrzegania przed treściami, które mogą wywołać silną reakcję emocjonalną. Wszystko w tej grupie może mieć taką moc, bo seksualność to wrażliwy obszar. Możesz dzielić się tutaj swoimi reakcjami i dostać wsparcie ale to Ty jesteś odpowiedzialna za swoje doświadczenie bycia w Kręgu. W zakresie Twojej odpowiedzialności leży również poszukanie wsparcie na zewnątrz jeśli proces grupowy aktywuje w Tobie obszary wymagające profesjonalnej opieki. *
ZASADA 3 - AKCEPTACJA W Sex & Love School różne postawy, światopoglądy, orientacje, wybory są dla nas wartością a szkoła to przestrzeń wolna od jakiejkolwiek ideologii. Nie oceniamy się nawzajem, nie wydajemy sądów, nie wartościujemy i nie radzimy (chyba, że na wyraźną prośbę) *
Zapisując się na BASIC SexEd wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, których administratorem będzie S&L School NIP 7541884215, Zgoda jest dobrowolna, Twoje dane nikomu innemu nie będą udostępniane. W każdym momencie możesz wycofać zgodę poprzez kliknięcie linku rezygnacji, który znajdziesz w każdym mailu od S&L School. Zastrzegam sobie możliwość weryfikacji danych z Twojego zgłoszenia aby upewnić się, że jesteś "prawdziwą osobą" *
EKONOMIA DARU
BASIC SexEd nie jest kursem bezpłatnym.
Jest dostępny w Ekonomii Daru i to Ty sama decydujesz w zgodzie z własnym sumieniem i szacunkiem dla zasobów, którymi dysponujesz, o wpłacie jaką wniesiesz do budżetu Sex&Love School. Budżetu, który w całości opiera się na dobrowolnych darowiznach.

Wpłat możesz dokonywać wielokrotnie w trakcie korzystania z kursu albo jednorazowo. Jak wolisz.

Zachęcam Cię teraz, w momencie zapisu na BASIC SexEd, do rozważenia zasilenia budżetu Sex & Love School wpłatą, którą jest dla Ciebie możliwa w tym momencie i będzie potwierdzeniem Twojego zaangażowania.

Jeśli potrzebujesz wskazówki to nasza rekomendowana wpłata "na start" mieści się w skali od 150 do 500 PLN, a średnią wartość kursu wyceniamy na 1500 PLN (jest to cena za jaką kurs był oferowany w sprzedaży przed wprowadzeniem Ekonomii Daru.
Tak jak pisałam wcześniej, od 1 października minimalna kwota darowizny dla Sex & Love School przy zapisie będzie wynosiła 349 zł i będzie obowiązywać tak długo, aż Sex&Love School nie odzyska finansowej stabilności.

Zaufaj sobie i poczuj jaka kwota będzie dla Ciebie Darem uczciwym i adekwatnym.

Wpłaty możesz dokonać TUTAJ >>> https://zrzutka.pl/dm4xub (link znajdziesz również w informacji po wysłaniu tego formularza)

Znajdziesz tam również więcej informacji o modelu finansowym Sex & Love School
Kochana Kobieto
Bardzo się cieszę, że spotkamy się w Sex & Love School!
W ciągu kilku dni powinnaś otrzymać mail z potwierdzeniem Twojego zapisu.
Jeśli mail do Ciebie nie dotrze, zajrzyj do spamu i ofert a jeśli ich tam nie będzie - pisz na info@sexandlove.edu.pl

Do zobaczenia!

Karo Akabal
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Serce Matki. Report Abuse