Funkční tape v běžné praxi 2.-4.10.2020
Pro rezervaci místa na kurzu prosím vyplňte následující údaje. Pokud chcete přihlásit více účastníků, postupujte jednotlivě a vyplňte formulář pro každého účastníka zvlášť. Po vyplnění formuláře Vám systém automaticky zašle kopie Vašich odpovědí včetně platebních a storno podmínek. Prosíme, berte na vědomí, že registrace je považována za dokončenou až po zaplacení kurzovného - zašleme Vám potvrzení o přijaté platbě.
Email address *
Titul
Jméno *
Příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Zaškrtnutím potvrzuji, že mám absolvovaný kurz 1 - Forma-Funkce-Facilitace a kurz 2 - Pohyb a stabilita *
Platba - vyberte způsob, jakým budete platit kurzovné *
Kurzovné nelze hradit v den konání kurzu.
Fakturační údaje: Firma, IČ, Adresa
Vyplňte pouze v případě, že žádáte o vystavení faktury. Pokud fakturu nepožadujete, není třeba tuto kolonku vyplňovat.
Informace k platbě
Cena: 6 500 Kč (platba ze zahraničního účtu je zpoplatněna +300 Kč)
Číslo účtu: 262491006/0300
Datum splatnosti: do 7 dní od data přihlášení na kurz, poté rezervace místa propadá a místa jsou nabídnuta dalším zájemcům. V případě přihlášení na kurz 31.8.2020 a později, je nutné úhradu provést okamžitě převodem na náš bankovní účet a zaslat potvrzení o platbě z banky na e-mail: kurzy@ckpsamova.cz

MOŽNOSTI PLATBY:
1. Převodem na bankovní účet – nevyžaduji fakturu.
Uhraďte poplatek za kurz na náš účet pod variabilním symbolem 02102020, v poznámce uveďte jméno účastníka.
2. Převodem na bankovní účet – vyžaduji fakturu.
Na základě faktury (zašleme e-mailem) proveďte platbu na náš účet, variabilním symbolem je číslo faktury (v jejím pravém horním rohu), v poznámce uveďte jméno účastníka.
3. Prostřednictvím benefitů od zaměstnavatele.
Proveďte platbu dle druhu benefitu.

STORNO PODMÍNKY:
Co dělat, pokud jste kurzovné již zaplatili a nemůžete se zúčastnit?
Omluvíte-li se včas na e-mailu: kurzy@ckpsamova.cz, a to nejpozději do pondělí 31.8.2020 do 18:00, vrátíme Vám celou částku zpět. Pokud svou účast zrušíte po tomto termínu, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Poznámky a komentáře
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: http://www.ckpsamova.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy