Persooni- ja brändisaadikute koolitusseminar
Registreeru koolitusel lehe allosas asuva vormi kaudu.

Persooni- ja brändisaadikute koolitusseminar toimub neljapäeval, 9. mail Maavalitsuse II korruse saalis, aadressil Leigri väljak 5, Kärdla.

Koolitusseminari hind: 85 eurot + km%.
NB! Koolitus toimub juhul, kui koolitusgrupp komplekteerub. Koolitusgrupi suurus on piiratud.

Koolitaja Signe Ventsel
Signe Ventsel on Brandmoon OÜ asutaja ja koolitaja-konsultant. Turundamine, inimeste arendamine on olnud Signe töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Signe on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte, õppinud turundust ja hariduse juhtimist, läbi viinud erinevaid koolitusi turundusvallas, inimeste arendamisega seotud teemadel, tuutorlusest ja ettevõtlikkusest.
Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Signe põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast läbi teadliku ja süsteemse enesearendamise ning seeläbi muuta ka ühiskonda paremaks. Signe on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ja Naised ettevõtluse ettevõtlusprogrammi koolitaja.

Kontaktisik
Liis Remmelg
liis.remmelg@hiiumaa.ee
5055709

Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Ettevõtte nimi (kui registreerun koolitusele ettevõtjana)
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service