Реєстрація на участь у Дискусії за Кавою: Пріоритети Плану Дій Ініціативи Партнерство "Відкритий Уряд" 2018-2020
До 20 липня 2018 року триває онлайн голосування за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Активна участь в голосуванні є важливою! Від цього залежить подальша реалізація важливих для розвитку нашої країни ініціатив.

Партнерство «Відкритий Уряд» - багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об'єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

В рамках реалізації попередніх планів дій запроваджено державне фінансування політичних партій, доступ до відкритих даних та архівів комуністичного режиму, Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, система електронних публічних закупівель "ProZorro", електронні петиції, ЕІТІ стандарти, електронні декларації, тощо.

Запрошуємо дізнатися про Партнерство "Відкритий Уряд" більше, а також долучитися до визначення пріоритетів ініціативи на 2018-2020 рр.
Email address *
ПІБ *
Your answer
Телефон (0**) *** **** *
Your answer
Яку організацію, інституцію, компанію Ви представляєте: *
Your answer
Згода на обробку персональних даних
Клікнувши на кнопку "Надіслати форму", відповідно до п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду та дозвіл ГО Центр "Жіночі перспективи" на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках, прямо передбачених законодавством.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”. Report Abuse