Ankieta dotycząca konsultacji społecznych w zakresie zmiany kryteriów wyboru operacji oraz kryteriów wyboru grantobiorców Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”
Szanowni Państwo

Zarząd Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie uwag do proponowanych zmian w dokumencie Kryteria wyboru operacji oraz kryteria wyboru grantobiorców Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” poprzez wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety internetowej znajdującej się poniżej. Ankieta ta jest częścią procesu konsultacji społecznych mających na celu zebranie opinii na temat planowanych zmian. Celem zmian jest doprecyzowanie istniejących kryteriów, bez wpływu na przeprowadzoną wcześniej diagnozę obszaru i analizę SWOT. Zmiany nie będą miały wpływu na osiągnięcie zaplanowanych w LSR wskaźników produktu, rezultatu i oddziaływania.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.


1. Czy jest Pan/Pani za wprowadzeniem zmian w kryterium „Działalność na rzecz społeczności lokalnej” poprzez dodanie w opisie kryterium słowa „nieodpłatne” w odniesieniu do charakteru zaangażowania podmiotu w działalność LGD?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms