Kyiv Comic Con 2020: Графічний стіл
Графічний стіл — спеціальна зона на фестивалі Kyiv Comic Con, де автори демонструють процес створення своїх робіт, спілкуються з аудиторією і фанатами, а також продають свої твори. Якщо ви хочете взяти участь в графічному столі — будь ласка, прочитайте правила участі і заповніть цю форму.

 Правила та умови участі.
1. Для участі в графічному столі необхідно подати заявку до 28 квітня включно.
2. Учасники зобов'язані дотримуватися правил участі в графічному столі і загальних правил заходу. Ознайомитися з правилами ви можете на сайті (http://comiccon.kiev.ua/pravila/).
3. Учасник графічного столу отримує робоче місце. Учасник також отримує пакет реклами та інформаційної підтримки на наших медіаресурсах.
4. Учасник графічного столу демонструє свою техніку в певні години, строго за розкладом, після чого зобов'язаний поступитися місцем наступному учаснику. Під час заповнення цієї форми вкажіть, будь ласка, о котрій годині ви можете брати участь в графічному столі. Може виникнути ситуація, коли на певний час буде занадто багато охочих, і ми будемо змушені відмовити деяким учасникам тільки з цієї причини. Для запобігання таких ситуацій, будь ласка, вказуйте максимально широкий діапазон, якщо це дозволяє ваш графік.
 Ми розподіляємо години між учасниками, виходячи з кількості заявок і кількості робочих місць. За можливості, ми намагатимемося виділити трохи більше часу деяким категоріям авторів — наприклад тим, хто приїхав з іншого міста.
5. Учасник графічного столу може продавати будь-які товари, які є прямим продовженням його творчості. Продаж здійснюється тільки в години, коли учасник займає графічний стіл. Продаж товарів, що не мають відношення до художньої творчості автора, суворо заборонено і може спричинити дискваліфікацію. Товари повинні бути виставлені на робочому місці автора і не повинні займати інших столів; вони мають не заважати іншим учасникам і не перегороджувати шлях відвідувачам. Ви можете запросити з собою людину, яка допоможе вам із торговими операціями.
6. Участь в графічному столі не підлягає додатковій оплаті, але учасники повинні забезпечити собі і своєму супроводу вхідну перепустку на фестиваль на загальних підставах. Ми надаємо безкоштовні запрошення на захід, якщо художник може забезпечити взаємний піар, релевантний нашим власним ресурсам і тому пакету медійної підтримки, який ми надаємо.
7. Демонстрація процесу роботи є обов'язковою складовою участі в графічному столі і є головною принадою для глядачів. Учасники, які проігнорують цю вимогу, можуть бути дискваліфіковані: їх попросять звільнити графічний стіл до закінчення запланованого терміну. Якщо ваша техніка передбачає наявність додаткових технічних засобів — ви самі повинні подбати про забезпечення таких засобів. Наприклад, якщо ви малюєте на цифрових платформах, будь ласка, приносьте з собою проектори, плашети або, наприклад, ноутбуки з обертовими екранами.
8. Роботи, які були створені в процесі демонстрації або ті, що виставляються на продаж, не повинні містити образ релігійних або етнічних почуттів відвідувачів або іншим чином порушувати чинне законодавство України.
9. Адміністрація залишає за собою право відхилити заявку учасника без пояснення причин.
10. Адміністрація залишає за собою право вносити правки в поточні правила без додаткових оголошень.
11. Учасники самі несуть відповідальність за достовірність і правдивість наданої інформації, а також самостійно відповідають за дотримання прав будь-яких третіх сторін під час участі в графічному столі.


Пропонуючи свою участь, враховуйте: крім рівня компетенції значення має також рівень ваших заслуг і професійної діяльності в даній сфері. Тому вкажіть, як ваша діяльність підтверджує цей факт (публікації, роботи над проектами, ілюстрації до книг, фільмів, ігор, наявність великих онлайн ресурсів, присвячених вашій творчості і т.д.), адже саме на це звернуть увагу наші відвідувачі.

Якщо ви хочете мати можливість внести правки в заповнену вами форму, переконайтеся, що ви зберегли посилання, яке отримаєте після заповнення форми.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Псевдонім автора
Прізвище автора (українською) *
Ім'я автора (українською) *
Ваше портфоліо або посилання на ваші роботи. *
Увага! Роботи повинні перебувати у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
ІВаша творча біографія українською — приблизно 500 знаків. Не рекламний текст, а коротко і по суті: коли розпочалась професійна діяльність, яка специфіка, які досягнення. *
Текст анонсу для сайту і FB українською мовою — невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків. *
Текст анонсу російською мовою — невеликий розмір. Близько 1500 знаків.
Картинка анонсу (1024х1024 або наближеного розміру). *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Картинка для програми сайту (1024х1024 або наближеного розміру) із зображенням фотографії учасника. *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
О котрій годині ви можете почати і закінчити роботу за графічним столом (вказуйте максимальний діапазон)
Не можу в цей день
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
16 травня (субота) - ПОЧАТОК
16 травня (субота) - КІНЕЦЬ
17 травня (неділя) - ПОЧАТОК
17 травня (неділя) - КІНЕЦЬ
Clear selection
Які технічні засоби необхідні для участі
Ваше місто *
Ваш email *
Ваш контактний телефон *
Посилання на FB сторінку
Посилання на Instagram сторінку
Посилання на Telegram канал
Посилання на ваш сайт або сторінку, яка буде розміщена на сайті фестивалю
Посилання на VK сторінку
З правилами фестивалю (https://comiccon.kiev.ua/pravila/) ознайомлені і приймаємо їх *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy