Spotkanie Startup Founders #3: Wrocław
Najbliższe spotkanie Startup Founders wystartuje 29 września 2017 (piątek) o godz.16:00. Tym razem tematem przewodnim będzie ekspansja polskich firm na rynki międzynarodowe. Spotkanie przyjmie formę kręgów eksperckich, podczas których omówimy pomysły i podzielimy się najlepszymi praktykami. Do udziału zaproszeni zostali doświadczeni przedsiębiorcy, od lat z sukcesem zdobywający rynki międzynarodowe. Po intensywnej sesji czeka na nas także tramwajowe After Party:) Plan spotkania, mapki, dalsze info: bit.ly/sprawdzSF3.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ:
Rejestracja jest obowiązkowa - zajmie Ci max. 5-7 minut, a nam pomoże to w lepszym rozpoznaniu Twoich potrzeb i doświadczeń, aby jak najlepiej ułożyć agendę spotkania. Po wypełnieniu formularza w ciągu 48h otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z linkiem do opłacenia udziału. Koniecznie dołącz też do eventu na FB: bit.ly/SF3nafb.

INWESTYCJA:
-> Dla założycieli startupów: 99 pln przy zakupie wejściówki do 10.09. / 139 pln do 22.09. / 189 pln po 23.09.
-> Dla przedstawicieli funduszy inwestycyjnych: 249 pln przy zakupie wejściówki do 10.09./ 329 pln do 22.09. / 399 pln po 23.09.
-> Dla członków SF: zniżka 50%.

O STARTUP FOUNDERS:
Startup Founders to organizacja zrzeszająca twórców startupów i innowatorów - ludzi, którzy mimo osiągnięcia już pewnego sukcesu, pragną wejść na jeszcze wyższy poziom. Jednym z głównych celów SF jest tworzenie przestrzeni dla spotkań doświadczonych przedsiębiorców, którzy mogliby wymieniać się spostrzeżeniami i wiedzą w zaufanym gronie. Więcej: www.startupfounders.pl

Uwaga: w przypadku pytań lub braku informacji zwrotnej, prosimy o kontakt: katarzyna(at)startupfounders(dot) pl.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy