Přihláška na kurz Mokoša RETREAT 2022
Milá přítelkyně,

děkujeme za zájem o kurz Mokoša RETREAT 2022. Prosíme o vyplnění přihlášky. Další informace vám přijdou emailem po odeslání přihlášky.

Děkujeme a těšíme se na vás!

Petra Drahanská a Simona Trávníčková
www.mokosa.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Na tento e-mail přijde potvrzení přihlášky a informace k platbě. Pokud se hlásíte sama, vyplňte váš e-mail. Pokud dáváte Mokošu jako dárek, vyplňte prosím váš e-mail. E-mail na obdarovanou pro komunikaci po přijetí daru je níže.
Na jakém kurzu už jsi s námi byla a v kterém roce? *
E-mail na účastnici, pokud nepřihlašuješ sama sebe (např. dáváš Mokošu jako dárek).
Telefon *
Kolik let Ti bude v době konání kurzu? *
Ulice *
Město *
PSČ *
Datum narození *
Povolání *
Případná zdravotní omezení. *
Zvláštní požadavky na stravu. *
Alergie, bezlepková strava,, veganská apod. Pokud žádné nemáte, tak napište prosím NIC.
Souhlas se zpracováním osobních údajů. *
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné vaši přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat vaše osobní údaje. Proto vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Mokoša, z. s., a subjekty, který budou postoupena tato práva s ohledem na organizaci workshopu, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 10  let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací. Bez udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů není možné zasílat informace o setkání. Udělený souhlas jde kdykoli odvolat.
Cokoli dalšího nám chceš sdělit.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy