Панельна дискусія "Екватор Парламенту: що зроблено для реформ"

Дата Панельної дискусії: 18 липня 2017 року

Час: з 11:00 до 14:00.

Кількість місць обмежена. Для того аби взяти участь, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Про Панельну дискусію:

14 липня – останній день VI сесії Верховної Ради України VIII скликання. Це, по суті, екватор парламенту цього скликання та час, коли варто оцінити результати роботи народних обранців, проаналізувати реформаторський напрямок Верховної Ради та наголосити на пріоритетних державотворчих змінах, яких вимагає українське суспільство.

Свої зобов’язання щодо всеосяжного та якісного реформування України парламентська більшість виклала Коаліційній угоді. Документ був написаний за активної участі громадськості, в тому числі і експертів Реанімаційного Пакету Реформ, з урахуванням більшості вимог та рекомендацій громадськості.

Саме тому Реанімаційний Пакет Реформ збирає на одній платформі керівників фракцій, які у листопаді 2014-го поставили свої підписи під Угодою про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна», а також представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, провідних експертів, громадських діячів, лідерів думок та журналістів аби разом з ними підбити підсумки парламентського екватору.

Про місце проведення Панельної дискусії Вас буде повідомлено згодом.

Панельну дискусію організовано Реанімаційним Пакетом Реформ.

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question