Student Career Hackathon
• Хакатон відбудеться у Києві 29-30.10. Одесі 6.11. Дніпрі 13.11. та Харкові 20.11. Час та місце проведення повідомимо вам за тиждень до дати проведення.
• До участі запрошуємо команди з усієї України у складі 3-4 людини, але проїзд в міста проведення командам з інших міст не оплачується.
• Кількість команд обмежена. За тиждень до хакатону всі зареєстровані команди отримають на електронну пошту підтвердження або відхилення їхньої участі.
• Ми відправимо вам кейси за тиждень до хакатону і ви зможете працювати над ними віддалено. Під час вирішення завдання вашу команду може запросити на зустріч або співбесіду представник компанії, яка надає кейс для вирішення.
• Після підтвердження участі вашої команди, ми відправимо вам статті та відеоматеріали, які стануть корисними при вирішенні кейсу і працевлаштуванні.
• У день проведення хакатону на вас чекають сувеніри, цікаві знайомства, можливість отримати бажану роботу або стажування. Команди, які посядуть 1, 2 та 3 місця отримають грошову винагороду або цінні призи.
Для участі зберіть свою команду та зареєструйте її в нашій формі. Форма включає шість розділів: по одному для кожного учасника команди та окремий в кінці для капітана та назви команди.

Щоб бути в курсі новин підписуйтесь на канал в telegram @impulse_hack
та сторінку в facebook
http://bit.ly/studentcareerhackathon
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy