Staň sa misijným DOBROvoľníkom aj ty.
Saleziánsky dobrovoľnícky program má dva veľké časové úseky: príprava a dobrovoľnícka služba na mieste určenia. Dobrovoľnícka služba na mieste určenia trvá obvykle jeden rok. Prípravu a vysielanie saleziánskych misijných dobrovoľníkov už viac ako 25 rokov zabezpečujú Saleziáni dona Bosca v spolupráci s občianskym združením SAVIO. Príprava je podmienkou, aby niekto mohol po jej absolvovaní vycestovať na dobrovoľnícku službu do misií. Pozostáva z 10 víkendových stretnutí každý mesiac od septembra 2018 do júna 2019. V lete 2019 sa odchádza do krajiny určenia, ktorú si dobrovoľník nevyberá, ale je mu určená.

Nasledujúci formulár je prihláška, na základe ktorej budeme vyberať záujemcov. Vyplniť ho si bude vyžadovať Tvoju pozornosť a kvalitný čas. Prejavuješ ním vážny záujem zapojiť sa do pekného a hodnotného projektu. Je potrebné ju vyplniť najneskôr do 7. septembra 2018. Po vyplnení obdržíš vyrozumenie formou e-mailu a prípadne aj pozvanie na prvé stretnutie prípravy, ktoré sa bude konať v Ludrovej pri Ružomberku 14.-16.9.2018

Prihlasovací formulár pozostáva zo 6 častí, kde sa chceme dozvedieť základné informácie o Tebe (1.), niečo o Tvojom vzdelaní, schopnostiach a zručnostiach (2.), pýtame sa aj na to, kde a ako sa dobrovoľnícky angažuješ už teraz (3.), na Tvoje zdravie (4.), skúsenosti s ľuďmi iných náboženstiev a inej kultúry (5.), no a samozrejme tiež na Tvoje motivácie a obavy (6.).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms