Přihláška do České asociace nutričních terapeutů, z. s.
Níže prosím vyplňte základní údaje sloužící pro evidenci seznamu členů.

Před vyplněním přihlášky Vás žádáme o seznámení se s následujícími dokumenty:
- stanovy České asociace nutričních terapeutů, z. s.: https://muni.cz/go/2b5f39
- vnitřní směrnice o ochraně osobních údajů: https://goo.gl/eXYc7T
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Titul před jménem
Jméno *
Příjmení *
Titul za jménem
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Kontaktní adresa *
Telefonní číslo *
Zadejte včetně předvolby.
E-mail *
Nejvyšší dosažené vzdělání v oboru nutriční terapie *
Např. jste-li Mgr. Jana Nováková, DiS., a máte titul DiS. z nutriční terapie a titul Mgr. z fyzioterapie, vyberte prosím titul DiS.
Specializovaná způsobilost
Specializovanou způsobilost lze získat studiem specializačních programů v NCONZO nebo absolvováním magisterského programu Nutriční specialista na LF MU či 1. LF UK.
Vaše pracoviště
Uveďte prosím všechna pracoviště, ve kterých aktivně působíte jako nutriční terapeut/ka. Studenti, kteří zatím nepracují, uvedou vzdělávací instituci, na které získají způsobilost k výkonu profese NT.
Oblast Vaší odbornosti
Jaké oblasti výživy se profesně věnujete? (např. gastroenterologie, nefrologie, obezita apod.)
Typ členství, o které mám zájem *
Řádné členství - doklad o vzdělání
Zašlete prosím kopii dokladu o absolvování studia, jímž jste nabyl/a odborné způsobilosti k výkonu profese nutričního terapeuta (maturitní vysvědčení SZŠ, diplom VOŠ, bakalářský diplom VŠ), na adresu registrace@cant.cz. Tímto potvrzujeme, že ihned po ověření splnění předpokladu pro členství ve spolku bude tato kopie vymazána z emailové schránky a nebude uložena na žádném ze serverů či počítačů spolku.
Přidružené členství - potvrzení o studiu
Potvrzení o studiu slouží k ověření toho, že Vámi absolvované studium vede k získání způsobilosti k samostatnému výkonu profese nutričního terapeuta. Kopii potvrzení prosím zašlete na adresu registrace@cant.cz. Tímto potvrzujeme, že ihned po ověření splnění předpokladu pro členství ve spolku bude tato kopie vymazána z emailové schránky a nebude uložena na žádném ze serverů či počítačů spolku.
Závěrečná ustanovení
Odesláním přihlášky stvrzuji, že mám zájem stát se členem České asociace nutričních terapeutů, z. s. Zároveň prohlašuji, že jsem se seznámil s právy a povinnostmi řádného člena spolku, které plynou z platného znění stanov, že se zněním stanov souhlasím a že jsem ochoten zaplatit roční členský příspěvek předepsaný stanovami ve výši 500 Kč (řádný člen) / 100 Kč (přidružený člen). Rovněž prohlašuji a činím nesporným, že jsem se seznámil/a se zásadami spolku týkajícími se ochrany osobních údajů a s těmito zásadami výslovně a bez výhrad souhlasím.

Jakmile vyhodnotíme splnění podmínek pro členství v ČANT, budeme Vás obratem kontaktovat na Vámi uvedený e-mail s instrukcemi k platbě členského příspěvku.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy