Zapisy na Rajd Górski "Zimowe Jeseniki - Zloty Chlum" w dn. 18.01.2020 UWAGA LISTA PODSTAWOWA ZAMKNIĘTA. ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ !!!
Formularz zgłoszeniowy na wycieczki/rajdy organizowane przez Koło PTTK Łazik w Zdzieszowicach.

MIEJSCE ZBIÓRKI ORAZ HARMONOGRAM:
Wyjazd: godzina 7:00 spod Zakładów Koksowniczych Zdzieszowice,

Przyjazd: do Jesenika około godziny 8:30 – 9:00

Wyjście na szlak: Jesenik - Čertovy kameny, turistická chata- Zlatý Chlum, rozhledna - Křížový vrch – Jesenik -> długość trasy 9,3 km; czas przejścia 4h; różnica poziomów 449m ↗ oraz 449m↘

Miejsca godne uwagi – Čertovy kameny, wieża widokowa Zlatý Chlum, restauracja Křížový vrch

Powrót: do Zdzieszowic około 19:00 – na całą trasę będziemy mieli 9 h czasu w tym na obiad w restauracji na Křížovým vrch (polecamy) oraz po zejściu do Jesenika czas wolny na zakupy/odpoczynek.

Wyjazd z Jesenika o godzinie 17:30-18:00


Odpłatność cała za wyjazd:
Osoba zrzeszona (D) - 50 zł Opłacona składka na 2020
Dzieci zrzeszone (Dz) - 40 zł Opłacona składka na 2020
Osoba niezrzeszona (ON) - 70 zł

W CIĄGU 7 DNI OD DATY ZAPISU ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO ZAPŁATY W KASIE LUB NA KONTO CAŁEJ ODPŁATNOŚCI ZA RAJD. Nie uiszczenie opłaty jest równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.

Opis przelewu: (tytułem – Imię i nazwisko – Zimowy Jesenik)

KASA CZYNNA TYLKO W PONIEDZIAŁKI 17.00 - 18.00 PODCZAS DYŻURU CZŁONKÓW KOŁA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W ZDZIESZOWICACH.

KONTO: 29 1240 1659 1111 0010 6908 8419 Bank Pekao I Oddział w Kędzierzynie-Koźlu

Organizator zapewnia: transport klimatyzowanym autokarem, pamiątkowy buton, ubezpieczenie OC (dla członków PTTK), opieka Przodownika PTG.

Maksymalna ilość uczestników 45 osób – według kolejności zapisów, aby wyjazd się odbył minimum 30 osób,

Prosimy o zabranie dowodów osobistych lub paszportów oraz karty EKUZ
Email address *
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Numer kontaktowy *
Your answer
Członek PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach (D-osoba zrzeszona; Dz-dziecko zrzeszone; ON-osoba niezrzeszona bez względu na wiek) *
DOTYCZY TYLKO ON Jeżeli jesteś Osobą Niezrzeszoną w PTTK to nie podlegasz ubezpieczeniu takiemu jak członkowie PTTK dlatego też jesteś zobligowany do ubezpieczenia się indywidualnego na wyjazd. JESTEM TEGO ŚWIADOMY.
RODO
W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych jest Miejskie Koło PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach należące do Oddziału Regionalnego PTTK Śląska Opolskiego (zwane dalej również „PTTK” lub „Stowarzyszeniem”) z siedzibą w Opolu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach statutowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
... *
Nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z brakiem możliwości wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach/rajdach.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy