Анкета для приєднання до Жіночої підприємницької та інтелектуальної спільноти (Спільнота) при Лізі
ГО «Жіноча Професійна Ліга» (Ліга) повідомляє про початок роботи у 2018 Жіночої підприємницької та інтелектуальної спільноти (Спільнота) при Лізі. У Спільноті та групі WE будуть 4 форми участі: Вендор, Експерт, Замовник, Спостерігач. Як це може працювати?
1) Для науки розвиток підприємницьких навичок\сервісу – це форма академічного підприємництва, для культури – креативного підприємництва; для громадянського суспільства – соціальне підприємництво; для освіти – це інноваційний університет. Також у сфері роботи Спільноти залишаються традиційні форми бізнес активності, які шукають додаткові інноваційні та соціальні інструменти для свого розвитку.
2) Інтелектуальне дорадництво – це коротке висвітлення актуальних соціальних, політичних, гуманітарних концепцій, які мають суттєвий вплив на бізнес або інші сфери життя.

Модель фінансування ініціативи: краудфандинговий проект (тобто співфінансування усіх учасників Спільноти), для підтримки діяльності та проектів Спільноти будуть також прямі звернення до донорів та спонсорів, вітається волонтерська робота. Умови участі в Спільноті – річний внесок для Лігіонерок \Радників (входить до річного членського внеску 800грн\1000грн., для нових членів Ліги вступний внесок одноразово 400 грн. для України) та щоквартальний внесок для всіх інших осіб (300 грн.\ квартал ). Індивідуальне визначення рівня корпоративного внеску спонсорів та донорів Спільноти.
Ми будемо вдячні , якщо Ви заповнити цю Анкету майбутнього учасника Спільноти. Для усіх, хто заповнить Анкету, надійдуть наші реквізити для оплати внеску та заповнення Профайла вендора\ (Для запитів е-пошта Олени Лазоренко lpw.network@gmail.com модератора Спільноти. Дізнайтеся більше про Спільноту Ліги http://www.lpw.org.ua/ua/community , наші проекти, про те, хто є нашими членами / радниками Ліги, приєднуйтесь до нашої мережі на сайті http://www.lpw.org.ua/
Цифрові канали Спільноти:
Vendors & Expert Profiles (директорія буде доповнюватися, розпочали літом 2018 на волонтерській основі)
https://drive.google.com/drive/folders/1ClRSN17cRnTOBYDU7fRAzUOV434OOmhv?usp=sharing
Facebook закрита група Спільноти «Women Entrepreneurship (WE) / Жіноче Підприємництво» http://www.facebook.com/groups/189478497881158/
Гугл розсилка ListServ: community_lpw@googlegroups.com (можуть надсилати усі члени Спільноти)
Email: communitylpw@gmail.com

Email address *
Прізвище, Ім`я, По-батькові *
Your answer
Місце роботи *
Місто, організація\компанія
Your answer
Посада_
Your answer
Оберіть сфери професійних інтересів в розвитку підприємницьких в навичок або інтелектуальному дорадництві *
Required
Яка може бути форма Вашої участі в Спільноті Ліги ?
Vendor \ вендор: Надавачами послуг для Спільноти з фокусом на підприємницькі навички можуть будуть учасникити мережі Ліги та запрошені спонсори, донори (як з України, так з США, Португалії, Німеччини, Бельгії тощо в залежності від запитів. Перевага - членам\радникам Ліги). Пропозиція для учасників мережі Ліги – розробка (за бажанням) свого Профіля \ Vendor Form експерта\ консультант \ коуч \ бізнес-тренер \ ментор та сфери спеціалізації\вид послуг . Експерт(Інтелектуальне дорадництво) - теж саме, що і вендор. , (Форма профіля надійде після оплати 2018 р. членських внесків) . Замовник: Потенційними замовниками можуть бути як члени групи WE, так і учасники мережі Ліги. Спостерігач: Спостерігачами у Спільноті можуть бути усі.
Скільки років займаєтесь професійною діяльністю в обраній сфері ?
В яких ще видах професійної діяльності Ви можете бути вендером\експертом?
Приклади напрямків діяльності стоять нижче
Проекти Ліги в яких галузях професійної діяльності можуть Вас зацікавити?
Щодо проектів Ліги -дивиться наш сайт www.lpw.org.ua
Your answer
Чи бажаєте стати членом Ліги? *
Який вид членства Вас зацікавить?
Умови участі в мережі Ліги описані http://lpw.org.ua/ua/membership/
Ваш телефон
Тел.дом/Mob
Your answer
Ваші Контакти: профіль в соц. мережі\ сайт
Your answer
E-mail, Skype *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service