کارگاه آشنایی با موسسات و انجمن های بین المللی علوم اعصاب و نحوه استفاده از فرصتهای مالی، آموزشی و پژوهشی آنها
دوست عزیز
سلام

مفتخریم از این‌ که قراراست در کارگاه آشنایی با موسسات و انجمن های بین المللی در خدمت شما باشیم.
لطفا برای ثبت نام ابتدا قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه کرده و سپس با آگاهی کامل ثبت نام خود را آغاز کنید. پس از تکمیل فرم با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و ارسال مدارک مورد نیاز ثبت نام خود را نهایی نمایید.

اهداف کارگاه :
بسیاری از مؤسسات و انجمن های بین المللی علوم اعصاب جهت ارتقا و توسعه دانش مرتبط با علوم اعصاب، فرصت های آموزشی و پژوهشی برای اعضای هیئت علمی، پزشکان و محققین جوان به خصوص در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه را با برگزاری دوره های کوتاه مدت، کارگاه های علمی در سطوح مختلف و تامین منابع مالی برای شرکت دانشمندان جوان در این دوره های آموزشی فراهم می کنند. لذا آشنایی با این مؤسسات و انجمن های بین المللی و نحوه استفاده از فرصت های مالی، آموزشی و پژوهشی آن ها می تواند فرصتی مناسب برای اعضای هیئت علمی، پزشکان و محققین جوان برای ارتقا سطح علمی، فرصت های شغلی و آشنایی با تکنیک های جدید در عرصه علوم اعصاب باشد.

قوانین و مقررات:
1. این دوره یک روزه در تاریخ ۲۴ آبان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

2. هزینه شرکت در این دوره :
دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری : 250,000 تومان
اعضای محترم هیئت علمی و پزشکان : 400,000 تومان
(10% تخفیف ویژه جهت اعضای محترم انجمن علوم اعصاب ایران و اعضای محترم انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی)، لطفا بعد از پرداخت تصویر رسید پرداختی را در قسمت مربوطه در فرم آپلود نمایید.
3. لطفا در صورت عضویت در انجمن علوم اعصاب ایران و انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی کارت عضویت خود را در قسمت مربوطه آپلود نمایید.
4. شماره کارت جهت پرداخت هزینه دوره :
6221-0610-6854-0683
بانک پارسیان
معصومه کیوانلو شهرستانکی
5. در صورت وجود هر گونه مشکل در روند ثبت نام خود می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید:
09332808688

6. مهلت ثبت نام : 18 آبان
توجه: لطفا در وارد کردن اطلاعات دقت نمایید، زیرا پس از ثبت نهایی امکان تغییر مشخصات وجود ندارد و درصورت عدم صحت اطلاعات وارد شده ثبت نام شما تایید نمی‌گردد .

باتشکر

شرایط را می پذیرم
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service