Baza ekspertów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
W celu zapisania się do bazy ekspertów Uniwersytetu, proszę wypełnić i przesłać poniższy formularz. Na tej podstawie Rzecznik Prasowy będzie mógł skontaktować się z Panią / Panem w sprawie udzielenia konkretnej wypowiedzi dla mediów w uzgodnionym temacie. Umożliwi to zwiększenie obecności, jak i wyeksponowanie ekspertów Uniwersytetu w mediach, co przekłada się bezpośrednio na kreowanie właściwego wizerunku Uczelni jako jednostki profesjonalnej.

Przedstawiciele mediów poszukują ekspertów z zakresu ekonomii, finansów i ubezpieczeń, zarządzania, informatyki i komunikacji, administracji oraz szeroko rozumianego biznesu. Najczęściej proszą o krótki komentarz eksperta w danej dziedzinie (tzw. setkę), dotyczący występującego w gospodarce zjawiska.

Zapisanie się na listę ekspertów jest dobrowolne, a przesłane dane można zmienić w każdym czasie, przesyłając informację mailem na adres: rzecznik@ue.katowice.pl lub aktualizując odpowiedzi w niniejszym formularzu.

Wypełnienie formularza potrwa ok. 1 minutę.
Email address *
Imię i nazwisko *
Stopień naukowy *
Specjalizacja naukowo-badawcza / obszar tematyczny *
poszczególne obszary należy oddzielić średnikami
Nr tel. komórkowego *
Nr tel. stacjonarnego
Właściwy nr tel. do Działu Wsparcia Kolegiów
Kolegium
Clear selection
Nazwa Katedry
Zajmowane stanowiska i pełnione funkcje (na Uniwersytecie i poza nim)
kolejne stanowiska i pełnione funkcje proszę oddzielić średnikami
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest warunkiem koniecznym zapisania się do bazy ekspertów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. *
**Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, poz. 1, z późn. sprost.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Report Abuse